youtube meselesi..

• Konbuyu başlatan nazlım
  • Başlangıç tarihi
N

nazlým

Guest
selamun aleykum..ben bişey öğrenmek istiyorum..
youtube a girerken izlediğimiz şeyler ses ve görüntü olarak faturaya etki ediyomuş..sizce bu doğrumu? babam böyle bişey diyince ben de korkuma giremiyorum:) cevap yazarsanız sevinirim..

[TB] Benzer konular

H

hasansaðcan

Guest
Ynt: youtube meselesi..

Evet kardeşim bende kanal 7 haberde baya önce duymustum youtubede dinlediğimiz seyler faturaya etki ediyormuş.Hatta youtubedeki video yu bilgisayarına indirmek izlemekten daha az etki ediyormuş.Ama ben yinede arada ilahi felan dinliyorum oradan 5 yıldırda hiç aşmadım kotayı :)

N

nazlým

Guest

şimdi ben girsem gizlice olmıcak :D..çünkü fatura geldiğinde babamı düşünemiyorum :D

H

hasansaðcan

Guest

&) Allah iyiliğini versin kardeşim :D Ama sanmam fazla abartmadan girersen etkileyeceğini sanmıyorum ben :D

M

mehru

Guest

kim nazlımmı abartmıcak güldürmeyin beni yahu.. :)

O

oski

Guest

youtube dan veya herhangi bir siteden izlediğimiz video kotayı etkiliyor..
eğer kotanız sınırlıysa ve sınırı aşarsanız faturada etkileniyor...
ama kolay kolay aşmazsınız merak etmeyin :)

eğer internetten film izliyeyim derseniz ki filmler genelde 500 mb falan oluyr
bir kaç flmde aşarsınız sınırı :D
faturasınıda ödersiniz :p

U

uzaklardaki

Guest

Evet kardeşim ama sadece youtube değil her site etkiliyor fazla olmasada. Ama internet üzerinden müzik dinlemek, video-tv izlemek, dosya çekmek vs. şeyler daha çok etkiliyor. Aşırıya kaçmadığın sürece sorun çıkmaz. Kotanın dolup dolmadığını http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp adresinden öğrenebilirsin. Kotanı aşmadığın sürece internette istediğini yap gelecek ücret sabittir. Babandan kotanın ne kadar olduğunu öğren ve aşma ;*)

N

nazlým

Guest

öğrenicem inşallah.. ;*)

M

mehru

Guest

nazlım güldürüyon beni ha..sen ve kota aşmamak..bazı şeyleri hatırlatma bana :D