Yolu açın, çok kğtü fırçalar

  • Konbuyu başlatan hamza
  • Başlangıç tarihi
H

hamza

Guest
Yolu açın, çok kötü fırçalar

İHA
Cumhurbaşkanı Abdullah ve eşi Hayrünnisa Gül Sakarya ve Bolu'da katılacağı programlar öncesi bugün Sapanca ilçesinde bulunan Güral Otel'e geldi. Cumhurbaşkanı Gül'ün gelişi öncesi Sakarya Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, otoban gişelerinden otele kadar olan güzergahta geniş güvenlik önlemleri aldı.
Cumhurbaşkanı Gül'ün gelişine kısa bir süre kala trafiği kesen polis ekipleri ile Cumhurbaşkanlığı kurulamaları arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Yolun erken kesildiğini belirten korumalar, polislerden konvoyu görene kadar yolun kapatılmamasını istedi. Ancak görevli polis memuru 'Kesin diyorlar, müdürler kestiriyorlar' diye cevap verdi. Bunun üzerine koruma görevlisi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü kastederek polis memuruna "Abi şurayı bir görürse, çok kötü fırçalar' dedi. Bir süre sonra konvoyun yaklaştığını gören Cumhurbaşkanlığı koruması, 'Artık gerek kalmadı, kuyruk 1 kilometre oldu' diye serzenişte bulundu.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, otel önünde bulunan vatandaşlara el sallayarak otele giriş yaptı.
YAYIN TARİHİ: 01.06.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Source: Yolu açın, çok kötü fırçalar
 

[TB] Benzer konular

Üst