Yeni Kategori Oluşumu

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Ben forumunuzu çok beğendiğimi dile getirerek başlamak istiyorum cümlelerime yalnız siz değerli Fussilet.com Yöneticilerinden ufak bir ricam olucak..Kişisel Gelişim,Beden Dili,Hafıza Teknikleri ve İş Dünyası yazılarının bulunduğu insanları motive edip kendilerine güvenmelerini,kendilerini tanımalarını sağlayan geliştiren yazıların paylaşıldığı ''SİZ VE GELİŞİMİZ'' başlığı altında forumda oluşturulması taraftarıyım ve eğer uygun görürseniz bu bölümün Modluğunu da seve seve yapmaya can-ı gönülden varım..

Saygılar

[TB] Benzer konular

Z

zülüf

Guest
Ynt: Yeni Kategori Oluşumu

güzel bir öneri neden olmasın............

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

senarist081' Alıntı:
Ben forumunuzu çok beğendiğimi dile getirerek başlamak istiyorum cümlelerime yalnız siz değerli Fussilet.com Yöneticilerinden ufak bir ricam olucak..Kişisel Gelişim,Beden Dili,Hafıza Teknikleri ve İş Dünyası yazılarının bulunduğu insanları motive edip kendilerine güvenmelerini,kendilerini tanımalarını sağlayan geliştiren yazıların paylaşıldığı ''SİZ VE GELİŞİMİZ'' başlığı altında forumda oluşturulması taraftarıyım ve eğer uygun görürseniz bu bölümün Modluğunu da seve seve yapmaya can-ı gönülden varım..

Saygılar
sevgili senarist kardeşim,
getirdiğin öneri güzel bi düşünce... şimdi ben, uygun bi yere önerin doğrultusunda bir bölüm açacağım inşaallah. yanlız bölüm ismini "hayata dair" olarak koymayı daha münasip ve bahsettiğin konuların hepsini birden ihata edici bir üst başlık olduğunu düşünüyorum. bölümü oluşturunca tekrar buradan size duyuracağım inşallah.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili senarist...
arzu ettiğin bölümleri... 'genel' kategorisi içinde yer alan 'hayatın içinden' adlı bölüme alt bölümler olarak yazdım. mod olarakta seni yazdım. artık orası senin, ve açtığım her dört bölümde de umarım iyi bir hareket getirir, okunurluluğu ve aldığı hitle iyi bir cazibe alanı haline getirebilirsin.

hadi kolay gele...

S

senarist081

Guest

MiM' Alıntı:
sevgili senarist...
arzu ettiğin bölümleri... 'genel' kategorisi içinde yer alan 'hayatın içinden' adlı bölüme alt bölümler olarak yazdım. mod olarakta seni yazdım. artık orası senin, ve açtığım her dört bölümde de umarım iyi bir hareket getirir, okunurluluğu ve aldığı hitle iyi bir cazibe alanı haline getirebilirsin.

hadi kolay gele...
Öncelikle bölüm için ve benim için büyük bir onur arzeden Modluk görevi için çok teşekkür ediyorum..Güveninize layık olmaya çalışıcam Allah razı olsun..