Yarışma SonuÇ/um !!!

• Konbuyu başlatan nurum
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

R

Resulehasret

Guest
Ynt: Yarışma SonuÇ/um !!!

Vaaayy çok sevindim nurum :) biliyorum kırgın değilim desen de, içinde kırgınlık var bana karşı, ama çok, çok özür dilerim. Şimdi keşke bende yardım edebilseydim diye kafamı taşlara vuruyorum :D, Kalemingözyaşı, simurg abi ve Mim hocamın eli deyip de birinci olmuyor sa o şiir, zaten o yarışmada şahibeli bir durum aramak lazım dı. Seni gönülden tebrik ediyorum kardeşcan. :)

B

Bevadih

Guest

Tebriklerrrr...Kutlarım NURUM.... :D

Çok sevindim...Başarıların devamı dileği ile...

Emeği geçen diğer güzeliklere de teşekkürler:)

N

nurum

Guest

Amin kardeşim Bevahid...sağolasın ::)

R

Resulehasret

Guest

:) Eyvallah can kardeşim mevzuyu unuttuğuna çok sevindim... ne zaman istersen 7/24 yardıma hazırım artık, :D

H

Hüda_i gülü

Guest

Tebrikler nurum abla inşALLAH her yerde her alanda birinci olursun şiirini okumak isterdim... ;)

N

nurum

Guest

Sağolasın Hüda_i gülü can..
Güzel duaların için ...:D
nasipse yarın yazıp yollarım site özel mesaj yolu ile....

H

Hüda_i gülü

Guest

nurum' Alıntı:
Sağolasın Hüda_i gülü can..
Güzel duaların için ...:D
nasipse yarın yazıp yollarım site özel mesaj yolu ile....
Tamam abla bekliyorum inşALLAH
:)

S

SimurG

Guest

SevgiLi Nurum;

Birinci oLduğunu söyLediğin gün, aLdığım en sevindirici haberdi.. Rabbim muvaffak kıLsın seni..

canı gönüLden kutLuyorum Nurum.. Senin gibi güzeL bir yüreğede birinciLik yakışırdı..

ALLaha emanet oL..

liprade

New Member

Tebrik ederim kardeşim...

Yüreklerinize sağlık... Üstadların yüreği değer de değer kazanmaz mıydı o eser..? 1.'lik bile o şirin hakkını veremez, yanında sönük kalır... Lakin okumak isterdik okyanus, çağlayan bir o kadar da naif, latif yüreklerden sızanı...

H

hasan_talha

Guest

tebrik ederim nurum can işte olay bu
sizin ışığınızı görmüştüm daha önceden ve şu şanlı şiiri
bende okumak isterim hatta izniniz olursa
radyoda canlı okumak isterim

G

GuLBeRG

Guest

Tebrik ederim canım başarılar... eh üstadlarla beraber çalışmışsın emeği geçenlere canı gönülden teşekkürler...

K

KaLemin_Gözyasi

Guest

Cani Cani GönüLden kutLamak düsüyor suan DiLime..
Tebrik ediyorum nurum..
ama biLiyordum..inaniyordum ki birinci oLucaksin
Sen zaten birincisin!
Birinci olmadin ..öyleydin!öylede kalicaksin..
ey benim güzidem..
Siirin son haLini bana gönderdiginde sana bir kac keLam etmistim..
Dedim hep kendime,bu siir ..bu yürek kazancak..!
cünki icinde öyle bir yürek tasiyorki o siir..
BirinciLik Tasiyor O Yürek!
O YÜrek BirinciLigi hep hak etti,hak ediyor,hak edicek!
Hak O´nu murada erdircek,insaaLLah!
...Erdircek...
Ve GüzeL bir SonuC ALicak,SabirLa cikiLan YoLda..hakka giden YoLda,Sonunda Aşk sunuLcak!
ve iste aslinda hayat,o andan itibaren basLicak!

MiM

"Nerede oLursanýz oLun, ALLah sizinLe beraberdir"

nurum' Alıntı:
Sonra MiM hocama imla nok. için ricada bulundum.
Veeee şiir yarışmasında sonuç=1.OLDUM :D Allah'ın izni ile evet 1. oldummm...Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim ...
aman aman, bi bakın hele!
yav birine fussiletin havası suyu değerde o birinci olmazsa valla hasanın dediği gibi o jürinin iyi niyetinden şüphe ederim bende. yok, benim bi katkım olmadı maalesef. imlasını düzeltirken, benim internet gitti birden ve uzun zamanda gelmedi. zannederim ilk iki kıtasını düzenlemiştim, üçüncüsünü redakte edip yolladımki, gitmedi...
maalesef orada kalıverdi. ama, sevgili nurumu simurg abisine yolladım. o yardım etti. burdaki asıl yardım sevgili simurg ve biricik kızım kalemin gözyaşına aittir.

seni tebrik ediyorum ablacım... sadece birinci olarak kalma, aynı zamanda bir ömür şiir olarak kal!

Þ

þeyda

Guest

tebrikler,bunlardan hiç haberim olmadı lakin olması gereken güzel yürekli insanların kalemi değmiş belli, biliyordum mim hocamda şairlik var zaten belli :)

N

nurum

Guest

MiM' Alıntı:
nurum' Alıntı:
Sonra MiM hocama imla nok. için ricada bulundum.
Veeee şiir yarışmasında sonuç=1.OLDUM :D Allah'ın izni ile evet 1. oldummm...Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim ...
aman aman, bi bakın hele!
yav birine fussiletin havası suyu değerde o birinci olmazsa valla hasanın dediği gibi o jürinin iyi niyetinden şüphe ederim bende. yok, benim bi katkım olmadı maalesef. imlasını düzeltirken, benim internet gitti birden ve uzun zamanda gelmedi. zannederim ilk iki kıtasını düzenlemiştim, üçüncüsünü redakte edip yolladımki, gitmedi...
maalesef orada kalıverdi. ama, sevgili nurumu simurg abisine yolladım. o yardım etti. burdaki asıl yardım sevgili simurg ve biricik kızım kalemin gözyaşına aittir.

seni tebrik ediyorum ablacım... sadece birinci olarak kalma, aynı zamanda bir ömür şiir olarak kal!
Ahh hocam inanın bu yorumunuz çok mutlu etti beni...
İnanın internetin başına gecemiyorum şu son zamanlarımda malum az kaldı...Siz şiirde yardımım olmadı deseniz bile inanın
Kalemin gözyaşı gibi sizinde manevi yönden hep yanımdaydınız aradaki o kadar kilometreler olmasına rağmen!!!
Yollayamadıgınızda şiirin imlasını düzenleyip,eminim ki üzüntüsünüzü anladım...
Lakin bu güzel sonuç bize Rabbimin Bir Hediyesi oldu :D
şu hafta içlerinde hocalarıma sordum şiirimi yazabilir miyim internettte diye.Onlarda daha yeni yarışma oldu biraz beklemen en iyisi .Herhangi bir sorun olmasın dedi...
Yollıcam diye söz verdiğim Canlar lütfen kusuruma bakmasın...İnşaAllah yollıcam lakin beklicekmişim...

*Bu arda degerli yorumlarına yazan Bütün kardeşlerime sağolun diyorum...Selam ve dua ile kalın inşaAllah

B

bir.fikir.cilesi

Guest

Allah muvaffakiyetinizi daim eylesin.