Yönetim kadrosu

M

Mercan

Guest
Ynt: Yönetim kadrosu

Can Rüba hayırlı olsun görevin canım :)

C

can rüba

Guest

Allah razı olsun ablacım desteklerinizle üstesinden geleceğine inanıyorum.

S

senarist081

Guest

Hayırlı olsun ben de görev alan kardeşlerimizin fazlasıyla hak ettikleri fikrini paylaşıyorum ;)

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Hayırlı olsun...

admin olursunuz inşallah:)

D

DAMRAM

Guest

hayırlı olsun görevınız canlar daım olursunuz ınsallah

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

selamun aleykum,
değerli fussilet ailesi... geçtiğimiz günlerde sevgili kumsaatini üst koordinatör olarak yazdığımda kısa bir süre sonra yönetici olarak yazılmayı hak ettiğini söylemiştim/k...

kumsaati, sadece foruma olan katkısı yüzünden değil, aynı zamanda teknik konulardaki üstün bilgisi, yeteneği ve sağladığı katkı nedeniyle de yönetici statüsünde olmayı hakediyordu. hatta çoktan haketmiş olması gerektiğine kaniim. lakin, geçte olsa ona layık olduğu bu görevi bugün kendisine tevdi ettim. hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Hayırlı olsun Kumsaati ...

Ellerinize sağlık MiM hocam kumsaati yeni görevini fazlasıyla haketmişti...

Rahman'a emanet olun.

B

Bevadih

Guest

Hayırlı olsun...Kumsaati ..

Lazımdı teknik bir bayan ...:)

Kurtulduk basit şeyler için patronu yormaktan:)

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Hayırlı osun...bunun bi üstü yok demi:)

K

kumsaati

Guest

Ablalarım Abilerim ve MİM abim çok çok incesiniz gerçekten
estğfirullah çok küçük şeyler benim yaptığım sizin büyük yüreklerinizin teveccühü
çok teşekkür ederim elimden geleni yapmaya hazırım inşallah
tekrar teşekkür ediyorum hepinize sağ olun var olun

Hayırlı olsun inşallah Kumsaati... Çok sevindim... Bu hepimiz için büyük bir kazanç olacaktır...

Rahmana emanet olun...

Y

yeþeren

Guest

Yetki alan ve yetkisi yükselen bütün arkadşalara hayırlı olsun diyorum...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

selamun aleykum,
bir prensibim vardır... siteye hizmeti olan, var olduğu sürece hak ettiği yere gelecek, manevi bir onur ile taltif edilecek, hak ettiği yere gelecektir...

lakin, site ile uzun süre alakasını kesmiş olan kişilerden görevleri alınır... bu hürmet ettiğimiz arkadaşlarımız bir gün siteye avdet ettiklerinde görevleri büyük bir memnuniyetle kendilerine tevcih edilir...

bu cümleden olarak...
genel moderatör olan arkadaşlarımız yeşeren ve rusen ile HAdeKa koordinatörlüğe, üst koordinatör olan tefekkür ablamız yöneticiliğe atanmışlardır...

bütün sanal dünyadan tamamen ayrılmış olan sevgili simurg, çok uzun zamandır site ile hiç bir bağ kurmamış olan genel moderatör oktay yücel bu görevlerinden alınmışlardır. daha evvel belirttiğim gibi bu çok kıymetli kardeşlerimiz siteye döndükleri gün görevleri kendilerine tekrar iade edilecektir...

yeni görevlendirilen kardeşlerime hayırlı uğurlu olmasını diler, katkı ve başarılarının daim olmasını temenni ederim.

Hayırlısı olsun hocam.Rütbe alan kardeşlerimizi tebrik ederim. Benim de görüşüm fazlasıyla hakettikleri yönündey di, çok sevindim..

R

Rusen

Guest

Teşekkürler abi.. diğer arkadaşların da hayırlı olsun ..

H

HAdeKa

Guest

sırr-ı nihan' Alıntı:
Hayırlısı olsun hocam.Rütbe alan kardeşlerimizi tebrik ederim. Benim de görüşüm fazlasıyla hakettikleri yönündey di, çok sevindim..
benden yana Allah razı olsun kandaşım...