Yönetim kadrosu

T

TakeOne

Guest
Ynt: Yönetim kadrosu

Sevdiğim bir kardeşim daha... : )

Kardeşim yeni görevin hayırlı olsun. Hak ettiğin inancındayım.

K

kumsaati

Guest

Teşekkür ederim TakeOne abim sağolasın varolasın :))

K

kumsaati

Guest

MiM' Alıntı:
evet sevgili kumsaati, sadece yorum ve paylaşımlarınla değil, aynı zamanda teknik konulardaki bilgin ile de az bi süre sonra kırmızıya geçiş yapacaksın ablam... aslında geç kaldığımızı da itiraf etmeliyim. hayırlı uğurlu olsun ablacım, hizmetlerimiz ALLAH (cc) içindir, verilen yetkiler sadece hizmete müstenit bir vasıtadır.
Allah razı olsun abim
çok mutlu ettiniz beni gerçekten güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim
evet inşallah herzaman elimden geleni yaparım

C

can rüba

Guest

Hayırlı olsun kum saati kardeşim.Başarılarının devamını dilerim.
Selam ve dua ile...

Þ

þeyda

Guest

Hayırlı olsun kumsati kardeşim, çok güzel başarılarının devamını dilerim. :)

R

Resulehasret

Guest

Rusenim' Alıntı:
neye göre veriliyor bu yetkiler ?kişilere sormak daha mantıklı olmaz mı belki kişi istemiyordur ha değil mi ama ?
Kişi istemiyorsa yada hak etmiyorsa geri alınır zaten abla, kimseye zorla yetki verilmiyor tabiki. :) Yönetici seçimi ise mim hoca ve fussilet hocanın insiyatifindedir. Eminim onlarında seçerken kendilerine göre kıstasları vardır. Yani ne kimseye hak etmediğini yetki verilir, nede alınır bu konuda şüpheniz olmasın inşaallah. :)

* Ayrıca kumsaati kardeşimi de bende yürekten kutlar, hayırlı olmasını temenni ederim.

D

DAMRAM

Guest

hayırlı olsun kumsaatı can cok sevındım can

G

garip_kul

Guest

hayırlısı olsun güzel kardeşim başarılarının devamını dilerim selametle

R

Resulehasret

Guest

:) Yok estağfirullah abla, kırdıysam çok özür dilerim. Ama inanın kırıcı konuşmak istememiştim. Hakkınızı helal edin.

M

Medine_GüLü

Guest

HayırLı Ugurlu Olsun ablam...Başarilar dilerim

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

bu arada iki kişiyi unutmuşum...
medine gülü rana'yı, genel moderatörlükten koordinatörlüğe, epey bi süreden beridir sitemize yorum ve paylaşımlarıyla katkıda bulunan sevgili can rüba'yı da genel moderatörlüğe yazmış bulunmaktayım... her iki ufaklığa da, görevlerinde başarılar dilerim... daha büyük bir sorumluluk duygusuyla aktivitelerini aynı paralelde artıracaklarına inanıyorum.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

ve rusenim...
olmadı ablacım... söylediğin şeyler hoş değildi, nezaket ölçülerine sığmadı. bu kadar rijit olmak zorunda değilsin.
size tavsiyem olsun... biri için bir laf yazacağın zaman, yazdığını önce kendine yazılmış gibi kabul et. hoşuna gidiyorsa başkasına da yaz... yok, hoşnut kalmıyorsan, başkası için de yazma ablam... sağlıcakla kal.

R

Rusenim

Guest

Resulehasret' Alıntı:
:) Yok estağfirullah abla, kırdıysam çok özür dilerim. Ama inanın kırıcı konuşmak istememiştim. Hakkınızı helal edin.
Yok can kırmadın :)

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Sevgili Rana'cım.....Ve Can rüba Gözümün nuru....

İkinizede hayırlı olsun....Başarılar diliyorum Sitemizin nadide çiçekleri.... :)

Rahman'a emanet olun

C

can rüba

Guest

MiM' Alıntı:
bu arada iki kişiyi unutmuşum...
medine gülü rana'yı, genel moderatörlükten koordinatörlüğe, epey bi süreden beridir sitemize yorum ve paylaşımlarıyla katkıda bulunan sevgili can rüba'yı da genel moderatörlüğe yazmış bulunmaktayım... her iki ufaklığa da, görevlerinde başarılar dilerim... daha büyük bir sorumluluk duygusuyla aktivitelerini aynı paralelde artıracaklarına inanıyorum.
Değerli mim hocam;
Böyle bir göreve beni layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim.Nasıl mutlu oldum bilemezsiniz.Rabbimin izniyle yüzünüzü kara çıkartmamaya çalışacağım.
Ayrıca Medine gülü kardeşim yeni görevin hayırlı olsun.Daha üst görevlere yükselmen temennisiyle.
Rabbi Rahime emanet olun.

B

Bevadih

Guest

oy sevindirici haber..:)

Ranacığım
hayırlı olsun azımlı bıcırığım...

Ve Can Rüba :) çok sevindim canım ..Hayırlı olsun çok güzel oldu..! Başarılar..

K

kumsaati

Guest

Kendi adıma güzel düşünceleriniz ve nezaketiniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Yeni yetki alan kardeşlerimede başarılar dilerim...

C

can rüba

Guest

Allah razı olsun güzel temennileriniz için.Tefekkür abla, Dahlia abla ve Liprade.
İnşallah bu hayırlı görevi hakkıyla yapabilenlerden oluruz.Selam ve dua ile..