Yönetim kadrosu

fussilet

Üye
Yönetici
Yönetim kadrosunun başında : '' Nazlım, Hasansağcan, Folcan, MiM, Zeliha, Rumeysa, garip_kul, Kartal ve oski'' kardeşler vardır, bunlar her ne kadar rütbeleri farklı olsada yönetimde söz söyleme hakkına sahibtir, benim hepinizden istediğim bir duyuru bir yasak konulacağı zaman bunun tüm yönetim üyeleri ile istişaresinden sonra olmasıdıdır, ben her zaman istişare etme taraftarıyım, ve sizden şiddetle rica ediyorum bir duyu ve kural konulacağı vakit yönetimin ekserinin görüşü alınarak yapılmasıdır...
diğer kardeşlerim ben olmadığım zamanlarda ''Sükut'' benim halefimdir, ''Fersah'' abla vakit bulunca geliyor oda önemli bir yetkilidir...
bunların bilkinmesini istedim...
Selamlar saygılar...

[TB] Benzer konular

O

oski

Guest
Ynt: Yönetim kadrosu

Eyvallah hocam ;)
Allah razı olsun

H

hasansaðcan

Guest

Haklısınız hocam iştisare şart.

U

uzaklardaki

Guest

Kafama taş geldi {)

O zaman şöylebirşey yapalım. Bu akşam saat 20:30'da msn'de toplanalım bütün kuralları gözden geçirelim.
Yeni ve kesin olan kurallarımızı belirleyilim. Benim önerim budur o zaman. msn adresimde birçoğunuz varsınız.
Olmayanlarda eklesinler, ki olmayanlar beni kabuletmeyenlerdir :)

Madem iştişare dediniz düşünelim konuşalım.

msn adresim: [email protected]

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Selâmun aleykum,

Birkaç cümleyle görüş beyan etmeme müsaade buyurursunuz umarım.

Sitemizin yüzü estetik ve görsel açıdan fevkalade güzel ve sıcacık. Ama gelin görün ki, havalar buz kesiyor. Ne olduğunu anlamıyorum. Sahi biz bir devlet mi yönetiyoruz? Hiyerarşi jargonunun hükümferma olduğu zeminlere 'askeri kışla' derler. Orada, emrivakiler, tamimler, tüzükler havada uçuşur. Ama orası resmi, tüzel ve dikey bir yönetim anlayışının mucbir kılındığı devlet kurumu/kurumlarıdır.

Özel bir mesaj aldım bugün. İçinde 'mecburidir, zorunludur' emrivakilerinin yer aldığı gestapo tamimi gibi.

Sevgili kardeşlerim,

Bizler burada asgari ücrete talim eden maaşlı bir memur olmadığımız gibi, sadece rıza-i ilahi için birbirimize destek olan, hakkın, hukukun ve Rabbi Tealânın razı olacağı güzel şeyler yapabilmek amacıyla vazife deruhte eden gönüllü insanlarız.

Ama onurunu ve haysiyetini ayakta tutmayı bilen, sevgi saygı ve hürmete dayalı ortamlarda vazife deruhte etmeyi kabul etmiş gönüllüler.

Gelin, ne olur: Duyurularımızda, hitaplarımızda sevgi, saygı, nezaket ve zerafet'in nakış nakış, dantel dantel örüldüğü ifadeler, cümleler kurmaya çalışalım.

Unutmayalım, tevazu en büyük güç gösterisidir, en etkili yönetim manifestosudur ve gönülleri en etkin bir biçimde tahakküm altına alan yegâne bir fetih vasıtasıdır.

Sevgi ve muhabbetle...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

not: Bu yazdıklarımı fussilet kardeşimizin yazdıklarına nazire olarak yazmadım. Yönetici kadrosunda olan kardeşlerimizin münferit ve muhtelif tavır ve angajmanları münasebetiyle yazdım. Herhangi bir kişiyi, yazıyı kesinlikle kastetmiyor. Genel bir görüş beyanıdır. Böyle bilinmesini isterim. Sevgilerimle...

O

oski

Guest

abicim Allah razı olsun
çok güzel bir konuya değinmişsiniz...

Bizler burada asgari ücrete talim eden maaşlı bir memur olmadığımız gibi, sadece rıza-i ilahi için birbirimize destek olan, hakkın, hukukun ve Rabbi Tealânın razı olacağı güzel şeyler yapabilmek amacıyla vazife deruhte eden gönüllü insanlarız.

H

hasansaðcan

Guest

Allah razı olsun hocam çok güzel demişsiniz katılıyorum size. bravoooo

fussilet

Üye
Yönetici

Msn de konuşmayı gerekli görmüyorum ki herkes o anda burda olmaya bilir kararların alınması ivedilik gerektirmeyen bir konu o yuzden teklifler buraya sunulur ve herkes görüşünü söyler daha sonra bir karar alınır,
mim hocamın dediği gibi uslub önemli ama folcan kardeşim bugünlerde fazla yanlız kaldığı için biraz sinirli :)))
ayrıca mim hocama ve yazdıklarına katılıyorum yazdıklarını çok önemli ve mühim şeyler

Z

zeliha

Guest

Katılıyorum fussilet abiye. Bazı konularda bizimde fikrimiz alınsa iyi olur diye düşünüyorum. (Şimdi yeri mi bilmiyorum ama hazır konu istişareden açılmışken bende uzun zamandır açmak istediğim şu konuyu açayım. Forumda benim görüşüme göre çok sayıda ve (özür dileyerek söylüyorum) çok gereksiz, forum oyunları adı altında oyunlar var. Ben bu oyunların bazılarının silinme taraftarıyım. Siz ne diyorsunuz?)

U

uzaklardaki

Guest

Güzel kardeşlerim, hepiniz haklısınız bizler burada Allah rızası için toplandık. Ama unutmayın,
bir yerin sürekliliği için bazı kurallar şart. Diğer türlü kurallar olmazsa bir süre sonra her şey
yolundan çıkar. Bundan dolayı bazı kuralların getirilmesi gerekiyor.
MiM abi değindiğin konuda haklısın fakat yazdıklarını abartılı buldum. Yönetim bölümünün takip
edilmesinin zorunlu olduğu hakkında toplu mesaj atan benim. Yönetim bölümü yetkili olarak
yapmamız gerekenlerin duyrulduğu, yeni fikirler ortaya attığımız bölümdür. Bundan dolayıda takip
edilmesi zorunludur. Şayet hepimiz hem fikir olmazsak bir vakit sonra herkes kafasına göre
davranmaya başlar. Sözlerim şahsî olarak birine değil, genel olarak herkese söylüyorum.

U

uzaklardaki

Guest

Zeliha kardeşim, forum oyun bölümünü ben açtım. Yaklaşık bir ay kadar İstanbul'da olduğum için
foruma girememiştim. Geldiğimde de forum ölü bir haldeydi, hatta aşağı yukarı bir haftadır mesaj
bile yazılmamıştı diyebilirim. Forumun canlanması yeniden kendine gelmesi için forum oyun bölümünü
açtım. Ve amacıma da ulaştım. Forumumuz yeniden canlanmaya başladı. Üyelerin sürekliği için oyun
türü konuları forumda şart olarak görüyorum. Ama bu demek değildir ki, forumda hep oyun oynanacak.
Ne zaman forumumuz tamamen tutulur, yeteri kadar üyeye ulaşırız, forum kendi kendini ayakta tutmaya
başlar, bence oyun bölümünün kalkma vakti o zamandır.

H

hasansaðcan

Guest

Sanırım zeliha kardeş forum oyunları bölümünün silinmesini kastetmemiş içindeki bazı oyunları fazlalık bulmuş onları temizlersek iyi olur demiş mesajında yanlış anlamadıysam.

U

uzaklardaki

Guest

zeliha ve hasansağcan kardeşim kusura bakmayın yanlış anlamışım. Gereksiz oyun var katılıyorum. Bunlardan gereksiz bulduğunuz oyunları kaldırabiliriz [edit fussilet:9]

Z

zeliha

Guest

Forumu ayakta tutmak oyunlarla olacak iş değildir.

O

oski

Guest

bence oyunların üyelerin siteye bağlanmasında büyük rolü var
ama oyunar bölümünde düzenleme yapılabilir,uygun görülmeyen oyunlar kaldırılabilir...

U

uzaklardaki

Guest

Peki zeliha öyle olsun. Kalbimizi kırdığım için hepimizden özür diliyorum. Bütün yaptıklarım yanlış tamam kabul ediyorum. Bundan sonra ne kural ne de başka birşey koymuyacağım. Fikir beyan etmiyeceğim.
Hakkınızı helal edin. Benden yana hepinize helal olsun yaptığım yanlışlar için hepinizden tek tek özür diliyorum. Bu konudan da burada çekiliyorum.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

zeliha' Alıntı:
Forumu ayakta tutmak oyunlarla olacak iş değildir.
Ben de size katılamayacağım güzel kardeşim.

Hayat hep nihavent olmaz. İnişli çıkışlı, duygulu, mahzun ve mükedder tonları vardır. Düzgün bir yolda yürürken bi yerde mola verirsiniz. Hepsini tasvip etmesemde bu tür oyunlar sitede 'molacafe' gibidir. Aynı zamanda üyeler arasında interaktif yakınlaşmayı, kardeşliğin getirdiği sevgi ve muhabbeti pekiştirir. Bu konuda folcan kardeşime hak veriyorum. Gayri islami, gayri ahlaki unsurlar içermedikçe ne zararı olabilir ki...

FeRSaH

Biz Hakk’a gönül vermiþ aþk insanlarýyýz!

Allah razı olsun kardeşim bizleride unutmamışsın sağolasın...

K

koza_kelebegi

Guest

evet epeydir düşünceler yazılmamış buraya. ne düşünüyorsunuz:):) forumun geleceği için:):)