Windows Defender - Ücretsiz Casuz Koruma Yazılımı

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest

Windows Defender, bilgisayarınızı casus yazılımların ve diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu açılan pencerelere, performans düşüklüğüne ve güvenlik tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Casus yazılımlar algılandığında eylemler öneren ve kesintileri en aza indirerek üretken kalabilmenizi sağlayan bir izleme sistemi olan Gerçek Zamanlı Koruma özelliğini sunar. Artık Windows XP ve Windows Server 2003 için ücretsiz 2 destek olayıyla sunulmaktadır.


Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=435bfce7-da2b-4a6a-afa4-f7f14e605a0d&displaylang=tr&Hash=CVcwpqhNthi44UGb6CbFTWyjkQEJu%2fk%2bXzzazdpsL4X0bteCap2Q03WoegFppxCOTt41aj72eXDSamHqIwYBiA%3d%3d

ÖNEMLİ NOT : Ürünü indirmek ve kurmak için lisanlı bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Yada legal bir işletim sistemi sahibi olmanız gerekmektedir. Orijinal Microsoft Yazılımı kontrolünden geçmektesiniz. Eğer yasal olmayan bir işletim sistemi kullanıyorsanız. Programı indirememenin yanında microsoft tarafından mimleneceksiniz. Buda internet üzerinde hiç bir güncelemeyi alamayacağınız anlmaına gelmektedir.
 

[TB] Benzer konular

Üst