Windows 7’de Nokia Nasıl Güncellenir?

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Eğer bir Windows 7 kullanıcısı iseniz, Nokia’nızı güncel tutabilmek için çeşitli yollara başvurmak zorunda kalabilirsiniz.

Windows 7 vitrinlerde boy göstermeye başlayalı çok uzun bir süre olmasa da, birçok firma uygulamalarının Windows 7 ile uyumlu sürümlerini kullanıma hazır hale getirdi. Her konuda ilk adımları atmayı seven Nokia, nedense bu konuda elini ağırdan alıyor.


Nokia'nın bu konuda neden elini ağırdan aldığı merak konusu.

Nokia'ları bilgisayarınıza bağlayıp, USB kablo ile kolayca güncellemenize olanak tanıyan Nokia Software Updater ne yazık ki Windows 7'de düzgün çalışmıyor. Nokia cephesinden de bu konuda bir açıklama gelmezken, geçen süre içersinde bir açıklama da ne yazık ki yapılmadı.

Peki Windows 7 kullanıcıları en kolay yoldan telefonlarını nasıl güncel tutacaklar. Elbette ki buna vereceğimiz yanıt FOTA olsa da, işi bir adım öteye taşıyarak Nokia Software Updater'ı Windows 7 üzerinde çalıştıracağız


Öncelikle bilgisayarınıza güncel Nokia Software Updater yazılımını indirin. Kuruluma başlamadan önce yükleme dosyasına sağ tıklayın ve uyumluluk modunu Windows Vista olarak değiştirin. Sonrasındaysa normal bir şekilde kuruluma devam edin. Artık telefonunuzu Windows 7 üzerinde de kolayca güncelleyebilirsiniz.
 

[TB] Benzer konular

Üst