Ve havalar ısınıyor, 30 dereceyi gğreceöiz

fussilet

Üye
Yönetici
Ve havalar ısınıyor, 30 dereceyi göreceğiz

AAA muhabirinin, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığı bilgiye göre, mayıs ayının büyük bölümünü mevsim normallerinin üzerinde yağışlı geçiren Güney Marmara'da yarından itibaren açık ve güneşli hava etkili olacak.
Yaz mevsiminin ilk günü olan 1 Haziran'dan itibaren havalar ısınmaya başlayacak ve hafta başına kadar bölgede 6 dereceye varan sıcaklık artışları yaşanacak. Güney Marmara'da hafta başından itibaren 30 derecenin üzerinde sıcaklıklar görülecek.
Bursa'da 23-25 derece arasında değişen hava sıcaklıkları, yarın 27 derece, 4 Haziran pazartesi günü ise mevsim normalleri olan 28,4 derecenin üzerine çıkarak, 31 dereceye ulaşacak.A 
Balıkesir'de sıcaklıklar 4 Haziran'a kadar 26 dereceden 32 dereceye, Çanakkale'de 24'ten 28 dereceye, Yalova'da ise 23'ten 29 dereceye kadar çıkacak.
Bugün Bursa ve Yalova'da kısmen yağışlar görülecek, Balıkesir ve Çanakkale'de ise bulutlu hava hakim olacak.
YAYIN TARİHİ: 31.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Source: Ve havalar ısınıyor, 30 dereceyi göreceğiz
 

[TB] Benzer konular

Üst