Veškeré trestné činnosti se tak v duchu ..

  • Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Sufi knihy je vyjádřen v duši v boji proti Poslové sav Ashabı má dva směry.

První trasa začíná u prasat a duše s probíhající riyazet a Zikri üzlet řešetlák způsobem.

V absolutním smyslu duše útok s úmyslem ho zabít, by neměly být považovány. Vzhledem k tomu, že máte na mysli smrt duše, vlastní život znamená, že lidé zabíjí sebe kasden prostředky.Život jako duše je třeba udělat, je, že se opomíjejí.
Protože Poslové sav "Vaše sedla je vynikající. Her je dobrý." ( "Nefsüke matıyyetüke ferfak bihâ") až do údržby nezbytné buyurarak objednat duše. V době, kdy přijde pro péči o nehty je porcováno, břicho směřuje dolů k jídlu nápoj, ale není čas péče je opomíjen.

Boj o duši tak opravdu je cesta nefsani. První prioritou je duší slušnosti. Méně potravin, hlad a žízeň jít chtěla přerušit a lidé na různých místech s riyazet atd. v horách. Tím, že mají dělat zlé duše s üzlet neutralizovaného funkce je nezbytná pro propagaci.
Jak můžete vidět, nechala otevřenou duši, ale zemře, zanechává chuť na chudé, abych tak řekl, je drsné bağırtdırarak vrzavý. Oblíbené jídlo z duše po dlouhou dobu, pak se nejí v přední části chutné potraviny sníží úroveň z Beyazid Bestami Hz. Tímto způsobem je disciplína má svou duši.

Dalším způsobem je cesta, která bojuje Zikri Hafik není duše zde. Neobtěžovat duchu souvislost duše-udržení cestu srdce je šerif a Zikri. Tímto způsobem se na všechny druhy delicious, jídlo, jídlo, vodu na pití, splnit oprávněné pocity şehevani jako halal způsobem reagovat na vůli duše je zásadní. "Dana měla jíst maso, řekl," vyjádřil pravda je taková, že slovo mizahi. To je skutečně na cestě, je v souladu s duchem všech zaneprázdnění. My slušnosti, duch našich silách!

Řekněme, že bojovník s 60 kg duši a duši, aby ho zápasu. Tímto způsobem si mürid tohoto zápasu, duše není obsazeno oslabení. Proti duchu soupeř je příliš zaneprázdněn jídlem. 60 kg, je-li ducha tváří v tvář zatím žádná možnost dobýt v boji proti duši. Nexus s duší a srdcem hmotnost se zvýšila Zikri nisbetinde bude muvaffakiyet. Například, když dosáhl výše 100 kg ducha meleki, pak nemůžete bojovat se stává, že duše cílem bylo úplné.

Následuje druhé straně ducha duši, která je přiváděna do likvidace a bude emmarede tezkiye. Jako výsledek, a to souběžně s duchem duše před levvame orgánů až po mutmeinne, aby se odstranily mülhem což znamená, že konec války. Zdrcující porážku displeje, které mají být stočené být chutné, s duchem všech aktiv mu to vytáhnout vlajku dosáhne úrovně přátel. To také znamená konec džihádu.

To je způsob, jakým mürid, kdy hřích nebo zločin najít duši, když by se neměla narušit dovnitř. Vzhledem k tomu, že duše je duše a opustit hasep je známo, že vždycky. Vlastně duchu komfortu pro trestný čin, který je vynikající.

Pokud duchu boje meleki duše není dostatečně silné, aby zvládnout jakékoli provinění, když, jak věřící, a samozřejmě litovat, je mi líto, ale druhý den nebo jiného se stejným hříchem opět věci vždy tendenci pracovat palců Takže mürid, pohodlně stěhování duší a protřepe ruku k protřepe, aby se chcete stát rád, že když se vám to, rychle se soupeřem, který je slabý, neschopný krmení duchu duše proti silným soupeřem se ven.
Zde je hřích, aby přijaly istiğfar v době, která je činí chvály k modlitbě, aby váha s duchem uctívání marně na krmivo by měla být zvážena.


Miftahulkuluub
 
S

senarist081

Guest
Ynt: Veškeré trestné činnosti se tak v duchu ..

Bu bölümü İslamı bilmeyen yabancı ülkelerdeki diğer dine mensup insanlar için Fussilet Hoca ile beraber oluşturmuştuk..Google çeviri programını kullanıyorum ama tam olarak çeviri yapamıyor cümle ve anlamda daralmalar olmasına karşın yine de konunun maksadı anlaşılabiliyor..
 
Ynt: Veškeré trestné činnosti se tak v duchu ..

Hayırlı olsun, Allah c.c kolaylık versin inşallah...

Amin...
 
S

senarist081

Guest
Ynt: Veškeré trestné činnosti se tak v duchu ..

liprade' Alıntı:
Hayırlı olsun, ALLAH c.c kolaylık versin inşALLAH...

Amin...
Teşekkürler sağol Liprade.. :)
 
Üst