Uğur Işılak Şiirleri

• Konbuyu başlatan hasansaðcan
  • Başlangıç tarihi
S

serdengecti

Guest
Ynt: Uğur Işılak Şiirleri

senin arşivin beni ilgilendirmez.şimdi biri çıksa da inönünün üstün vasıflarını yazsa ilgilenirmisin? ben ilgilenmem.

onun hakkında bazı şeyler okudum ve hala okumaktayım.

delil meselesine gelince:
daha önce birkaç kişi kanıtladı.bu konuda ben de bir çalışma yapıyorum.inşallah tamamlamak nasip olursa sizde görürsünüz.

"ya sapık olduğunu ispatlarsın şer'i delillerle, yada kendinin sapık olduğunu burda dile getirirsin... niye sapık diyorsun?"

kanıt getirmek.İNŞALLAH ilerde kanıtlarıyla açıklayacağız.lakin burdaki teklidin çok saçma.

şimdi ben ateistin biri benden ALLAH'ın varlığını kanıtlamamı istese ve bende kanıtlayamasam.bu O'nun olmadığını mı gösterir benim bu iş için yetersiz olduğumu mu?

hadi diyelim bunlarıda geçtik ben kanıtlayamadım ve bazıları onun sapık olmadfığına hükmetti.bu onların benim sapık olduğumu iddia etmelerini gerektirmez.yanıldığımı iddia edebilirler, yanlış söylediğimi iddia edebilirler, hadi en fazla iftira ettiğimi iddia edebilirler.

seninle artık hiç bir meselede karşı karşıya gelmek istemiyorum, çünkü senin düşünce ekseninde olmayanlar , ALLAHa ve muhammede iman etseler bile sapık olabiliyorlar... senden uzak olacağım... sen bildiğin yolda yapayalnız yurumeye devam et...
benimle karşı karşıya gelmek istemeseydin bu yazıyı yazmazdın.önceki tartışmadaki nazik hediyeyi yollamazdın, benim her yorumuma muhakkak karşı çıkmak için uğraşmazdın.

bence sen her fırsatta benimle karşı karşıya gelip beni rezil etmek gayesi güdüyorsun.başarıp başaramadığını bilmiyorum.zaten beni de ilgilendirmez.

evet ben tüm cihana karşı yalnız da kalsam bu yolda yürüyeceğim.benim için 1 kişi olmakla bin kişi olmanın arasında bir fark yok.ben görevimi bilirim.

B

Bevadih

Guest

Fussilet artık bişe yazmayacak...

Serdengeçti konu kapansın inşaallah olur mu?

Farklı dinlerden mişsiniz gibi sürekli ispat yoluna gitmeniz üzüyor beni..Enerjinizi başka yönlere harcayın...Birbirinize değil..!

Kilitlerim konuyu ona göre :)

B

Bevadih

Guest

Elhamdulillah...sende iyisindir umarım...

Kimse beni sevdiğini söylemiyor yav. Evlatlıkmıyım ben doğru söyleyin. :) Değerli büyüklerim şaka bir yana, ben sizleri Allaha için çok seviyorum.. Sizlere her daim dua ediyorum, bana çok şey öğrettiniz. Can-ı gönülden diliyorum ki, rabbim sizler'den ebeden razı olsun.

Neden böyle duygusallaştım bilmiyorum. Ama içimden çok daha fazlasını söylemek, hatta haykırmak geldi. Sizleri çok seviyorum, Allaha emanet olun.

fussilet

Üye
Yönetici

sırr-ı nihan' Alıntı:
Kimse beni sevdiğini söylemiyor yav. Evlatlıkmıyım ben doğru söyleyin. :) Değerli büyüklerim şaka bir yana, ben sizleri ALLAHa için çok seviyorum.. Sizlere her daim dua ediyorum, bana çok şey öğrettiniz. Can-ı gönülden diliyorum ki, rabbim sizler'den ebeden razı olsun.

Neden böyle duygusallaştım bilmiyorum. Ama içimden çok daha fazlasını söylemek, hatta haykırmak geldi. Sizleri çok seviyorum, ALLAHa emanet olun.
askerlikten olmasın :))

B

Bevadih

Guest

Askerlik sadece CanHasan'ı etkiledi sanırım duygusal olarak:)

Hasan bizde seni sevıyoruz Allah için...sağ/salim git gel inşallahh..

Fussilet ile sen askerlik anı ve resimlerinizi paylaşırsınız artık :D

Hoş "bir başladımı susmak bilmezler anı anlatırken" ama katlanırız ne yapalım :)

C

congeri

Guest

Kibirlenme

Hükümran olmaya kalkma aleme,
Vurup indirirler mahcup olursun.
Sen kendini sayıyorsun Allame,
Sorup indirirler mahcup olursun.

Bu günkü halini tetkik eylesen,
Ne durumda olduğunu söylesen,
Kanat vurup cevvü semayım desen,
Yorup indirirler mahcup olursun.

Gonca gülüm deme harı unutup,
Kahkahayı basma zaarı unutup,
Ele kucak açma yari unutup,
Kırıp indirirler mahcup olursun.

Enkazını yakıp küle katarlar,
Pahana bakmazlar ucuz satarlar,
Kabir denen bir çukura atarlar,
Sarıp indirirler mahcup olursun.

Ne ile dolarsan dışa o taşar,
Çevher taştın ise görenler şaşar,
En çok insanoğlu yüz sene yaşar,
Yerip indirirler mahcup olursun.

Ömer Çetinkaya başın dik tutma,
Fiatın bellidir kara kar katma,
Yeter artık lafı fazla uzatma,
Deyip indirirler mahcup olursun...

congeri
Ömer Çetinkaya

MUHTEREM ŞAİRİM DEĞERLİ SANATKAR KARDEŞİM BİR ABİYİN OLARAK BİR NASİHAT BİR NAZİRE OLARAK ŞİİRLERİNİ OKUDUM BEĞENDİM BAŞARI DİLEKLERİM TEMENNİİMDİR EN ZİRVELER SENİN YERİNDİR RİLEKLERİM BU BUNU BÖYLE BİLESİN.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

congeri abim,
kendi şiirlerinizi yazdığınız bölümü açmışsınız... güzel olmuş abim, teşekkür ederim.
yalnız bu bölüm biliyorsunuz uğur ışılak şiirlerine ait bir bölüm. kendi şiirlerinizi kendi bölümünüze yazdığınız gibi ayrıca buraya da yazmışsınız. fazladan yazdıklarınızı silmek durumunda kaldığım için umarım bizi anlarsınız.