Tiyatro Gönüllüsü

• Konbuyu başlatan ,,,
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

B

Büþra

Guest
Ynt: Tiyatro Gönüllüsü

Bir tiyatrosever olarak çok isterdim Hocam..Ama.. Nasip,kısmet.. :)

B

Bevadih

Guest

"iyi işler" cıkaracağına da inanıyorum bitanesi..:)

?

,,,

Guest

Tamam işe alındın o zaman..Mim Hocamında izniyle seni bekliyoruz sevgili Büşra.. ;)

?

,,,

Guest

Ayrıca forum sitemize eğer ricamızı kırmazlar ise Mim Hocam ve Bevadih Hanımı Forum Sanat Danışmanı olarak atamak istiyoruz,acaba kendileri ne düşünürler ;)

B

Büþra

Guest

[email protected] Bin CEBEL' Alıntı:
Tamam işe alındın o zaman..Mim Hocamında izniyle seni bekliyoruz sevgili Büşra.. ;)
Keşke sadece Mim Hocamın izni yetseydi.. :) Daha profesyonel kişileri bulursunuz inşallah..

ALLah yardımcınız olsun..

?

,,,

Guest

Sevgili Büşra eğer birazcık hatırım varsa beni kırmaz bu yetkiyi kabul ederdin,mutevaziliği bir yana bırakıp göreve başlasak mı ;)

B

Bevadih

Guest

Teşekkür ederim düşüncenize...

Bu işi layıkıyla yapacak arkadaşlar daha uygundur..

Kolay gelsin...

B

Büþra

Guest

Sevgili Büşra eğer birazcık hatırım varsa beni kırmaz bu yetkiyi kabul ederdin,mutevaziliği bir yana bırakıp göreve başlasak mı ;)
Hocam elbette ki bendeki hatırınız büyüktür..Ve inanın sizi kırmak en son isteyeceğim şey olur..Ancak tavrımı 'mütevazilik' olarak görmeyin lütfen..Kaldı ki hiç mütevazi bir insan olduğumu düşünmüyorum.. :)

Özel nedenlerden dolayı yetkiyi kabul edemiyorum diye inşallah bana kırılmazsınız Hocam..
Hakkınızı helal edin..
Var/edene emanetsiniz..

?

,,,

Guest

Bevadih' Alıntı:
Teşekkür ederim düşüncenize...

Bu işi layıkıyla yapacak arkadaşlar daha uygundur..

Kolay gelsin...
Peki.O zaman tavsiye edebileceğiniz birileri varmı ;)

?

,,,

Guest

Büşra seni fazla zorlamıyacağım istediğin zaman gelebilirsin,kapılar sana sonuna kadar açık.Ve siz değerli Fussilet dostları sizleri de bekliyoruz inşallah

B

Büþra

Guest

Büşra seni fazla zorlamıyacağım istediğin zaman gelebilirsin,kapılar sana sonuna kadar açık.Ve siz değerli Fussilet dostları sizleri de bekliyoruz inşALLAH
Allah razı olsun Hocam..Her şeyin hayırlısı..