Tetri bici

• Konbuyu başlatan ,,,
  • Başlangıç tarihi
?

,,,

Guest
Tetri bici benim hem işyerimden hem de çocukluğumu beraber geçirdiğim can ciğer bir arkadaşım eğer siz yönetici arkadaşlarım da onaylarsa Üst Koordinatörlüğ'e terfi edilmesini talep ediyorum.

-Resim Galerisi

-Siz ve Gelişiminiz

Bölümlerinde kendisi gönüllü olarak görev alacağını bana belirtmişti sizlerin onayına sunuyorum..Saygılarımla

[TB] Benzer konular

Ã

þeyda

Guest
Ynt: Tetri bici

Selam
Kendisi aramıza katıldığı günden beri hoş keyifli paylaşımları olmuştur.
teklifinizi destekliyorum olursa hayırlı olsun tebrik ederim :)

B

Bevadih

Guest

Bence uygundur..

sizin arkadaşınız diye değil elbet...

Bu alandaki faaliyetleri ve paylaşımları hoş..Takip ettiğim kadarı ilede zevk ile yapıyor paylaşımlarını..Hal ve hareketleri insancıl..Bu da pozitif bir hava yansıtıyor..

Gereğini yerine getireceğine inanıyorum sevgili Tetrici bici'nin..

B

Bevadih

Guest

anlamış olmanız gerekiyordu..Anlamadıysanız da sorun yoktur...

?

,,,

Guest

Fussilet Hocamızın da onayıyla Tetri Bici Koordinatörlüğ'e terfi etmiştir..Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum..

T

tetri bici

Guest

ALLAHın selamı,mağfireti,bereketi,rahmeti tüm müslümankardeşlerimin üzerine olsun.Valla şu an şaşkınlık içindeyim ve kelimelerimi ifade edecek cümleler bulamıyorum çok mutlu oldum hem de ziyadesiyle.Güveninize layık olmaya çalışacağım.Uzun süredir aldığım en anlamlı hediyeydi bu.Doğum günüme çok zaman olmasına karşın ben bunu Fussilet ailesinin bir Doğum günü hediyesi olarak kabul ediyorum.

Öncelikle beni bu göreve layık gören sevgili Fussilet Hocam'a,sevgili arkadaşım Tarığ'a,değerli Şeyda ve DahLia Hanımefendilere şükranlarımı sunuyorum.

Ã

þeyda

Guest

Ne demek efendim ben rica ederim, yeni göreviniz hayırlı olsun tebrik ederim,
keyifli paylaşımlarınızın baki olması dileğiyle. Selametle :)

B

Bevadih

Guest

Estg...sevgili Tetri bici..olması gerekendi..Hayırla yola devam inşallah..:)

M

Mercan

Guest

Tetri bici yeni göreviniz hayırlı olsun...

Hayırlı olsun inşaallah.

Yelpazeye bir sütunun daha katılmış olması mutluluk verici. :) Kabul biraz tuhaf bir örnekleme oldu. :)

Hayırlı olsun inşallah...

Sevindim...

İşin severek yapılması bizlere de olumlu yansıyor...

Kolay gelsin inşallah Tetri bici...