Tek beklentimiz, oölumuza bir ğnce kavuşmak

fussilet

Üye
Yönetici
Tek beklentimiz, oğlumuza bir önce kavuşmak

Suriye'de kaybolan Türk gazeteciler Adem Özköse ve Hamit Coşkun'un, İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım ile görüşmesinin fotoğraflarının basına yansımasının ardından, Coşkun'un Kocaeli'de yaşayan babası Ali Coşkun, 56 gün aradan sonra oğlunu görmenin mutluluğunu yaşıyor.A 
Baba Coşkun, Karamürsel'deki evinde, AA muhabirine, oğlunu görmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Oğlundan uzun zamandır haber alamadıkları için büyük bir üzüntü duyduklarını belirten Coşkun, 'Kamuoyunda bilgi kirliliği vardı. Ağır yaralı olduğuna dair bir şeyler söyleniyordu' dedi.
Oğlunun televizyonda görüntülerini gördüğünü ifade eden Coşkun, 'Görüntüleri televizyondan izledik. Ağabeyi aradı ve bazı görüntülerin yayınlandığını söyledi. Biz de açtık hemen izledik. Görüntüleri görünce sevinçten şok olduk, çok sevindik' diye konuştu.
Oğlunun sağ ve sağlıklı olduğunu görünce rahatladığını kaydeden Coşkun, 'Bugün görüntülerde sağ ve sağlıklı olduğunu gördükten sonra, artık oğlumun yanımıza gelmesini bekliyoruz. Tek beklentimiz oğlumuza bir önce kavuşmak' dedi.
Süreç içinde Coşkun ve Özköse ile irtibata geçmek için sivil toplum kuruluşları, hükümet ve muhalefet partilerinin büyük çaba gösterdiklerini anlatan Coşkun, şöyle konuştu:
'İHH İnsani Yardım Vakfı'ndan ve bu işleri organize edenlerden Allah razı olsun. İlgili bütün sivil toplum kuruluşları, iktidar, muhalefet partilerine teşekkür ediyorum. Hepsi ellerinden geleni yaptılar. Hala da konuyla ilgilenmeye devam ediyorlar. Oğluma bir an önce kavuşmak istiyorum. İçişleri Bakanımız da sürekli bizi oğlumuz hakkında bilgilendiriyor ve 'endişelenmeyin' diye teselli ediyor.'A 
YAYIN TARİHİ: 07.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Source: Tek beklentimiz, oğlumuza bir önce kavuşmak
 

[TB] Benzer konular

Üst