tartışmalar

fussilet

Üye
Yönetici
sayın bazı yöneticiler, ulu orta yerde herkesin göreceği şekilde neden tartışıyorsunuz, özel mesajlarınız açık, dertlerinizi ordan halledebilirsiniz, 5000 bin kişiye tartışmalarınızı neden seyrettiriyorsunuz...

lütfen biraz dikkat edelim ya...

[TB] Benzer konular

?

,,,

Guest
Ynt: tartışmalar

S.aleykum hayırlı kandiller..Forumda yaşananları şu sıra online olmasam da takip ediyorum ve oldukça üzücü,tasvip edilmeyecek seviyede olayların cereyan ettiğini şaşkınlık içersinde izlemekteyim.Ne oluyoruz,bu başkaldırış kime,neye ve niçin?Mim hocama katılıyorum bundan sonra forumun düzenini bozan her kim olursa olsun hiç tereddütsüz uzaklaştırılmalı,ben bu tezi sonuna kadar destekliyorum.Bu konuda ben de elimden geleni yapacağım.

M

Mercan

Guest

Düşünmeden ulu orta konuşulunca ister istemez tartışma oluyor...Tartışmayı başlatanı uzaklaştırıp gerekirse yetkisi alınıp tekrar verilmemeli...

Herkes hata yapabilir... -Bilinçli ve sık sık oluyorsa ayrı- Bu tutum -yetkinin tekrar verilmemesi- çok katı olur kanımca...

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...

Tartışma ortamlarını sevmiyorum...ÖzeLllikle sayısız insanın tanık olduğu, gergin ve nahoş bir görüntü kirliliği oluşturuyor.

Ve tartışmalarda uslup ,seviye ve saygı çok önemli çirkin tavırlarla yaklaşanların en azından bir süre yetkilerinin alınması ile yasak getirimeli..

Hoşgörülü ve anlayışlı Muhabbetler
......

D

DAMRAM

Guest

Mercan' Alıntı:
Düşünmeden ulu orta konuşulunca ister istemez tartışma oluyor...Tartışmayı başlatanı uzaklaştırıp gerekirse yetkisi alınıp tekrar verilmemeli...
Fussilet' Alıntı:
sayın bazı yöneticiler, ulu orta yerde herkesin göreceği şekilde neden tartışıyorsunuz, özel mesajlarınız açık, dertlerinizi ordan halledebilirsiniz, 5000 bin kişiye tartışmalarınızı neden seyrettiriyorsunuz...
gene ne oldu kim kimle tartisti anlamadim ama fussilet hocamin dedigi yöneticiler tartismis bende hic tasvip edmiyorum yetkisinide bu sekil astik kestik kulanirsa olmaz ben bile olsam yetkimi alin derim

lütfen biraz dikkat edelim ya...