Türk Telekom'dan yeni bir tarife

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Türk Telekom'un yeni tarifesi şehirdışı aramalarda indirim getiriyor. Peki bu indirim ne kadar?


Türk Telekom, müşterilerinin farklı kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği tarifeleri ile katma değer sağlamaya devam ediyor. Türk Telekom'un Jettvel paketlerine abone olan müşterileri, Artı Türkiye tarifesi ile tüm vergiler dahil aylık 7 TL'ye şehir dışındaki yakınları ile ayda 3000 dakika görüşebiliyor.

Jettvel 100, 200, 300 ve 600 paketlerinden birini kullanan Türk Telekom müşterileri, Artı Türkiye tarifesine, mevcut paket tutarlarına ilave edilecek aylık yalnızca 7 TL ödeyerek abone olabiliyor. Abonelik ücreti ve taahhüt zorunluluğu gerektirmeyen Artı Türkiye tarifesi kapsamında ücretsiz sunulan 3000 dakikanın üzerindeki şehirlerarası konuşmalar ile dial-up ve özel servis aramaları Standart Hatt tarifesinden ücretlendiriliyor.

Kullanılmayan hediye dakikalar bir sonraki aya devredilemiyor. Kaç dakika kullanıldığı ise, 0800 314 15 16'dan ücretsiz öğrenilebiliyor. Artı Türkiye tarifesinden faydalanmak isteyen bireysel Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofis ve bayilerinin yanı sıra 444 1 444 numaralı Türk Telekom Çağrı Merkezi'nden başvuru yapabilir.
 

[TB] Benzer konular

Üst