Tüm yöneticilerin dikkatine...

fussilet

Üye
Yönetici
muhterem kardeşlerim bilindiğği gibi siteye giren kişilerin %50 den fazlası google'den geliyor ve sitede içerik az olduğu için googleden gelen kişilerde az oluyor, sizden ricam bu konuya hep beraber el atalım, ve her bolumun içeriğini zenginleştirelim diyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşları şiddetle istiyorum :)

mim hocam başka bir başlıkta bu konuya değinmişti ben yeni bir başlık açarak değinmek istedim, bu konuda hassas davranmanızı ve bu başlığı göz ardı etmemenizi temenni ediyorum...

saygılarımla...

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: Tüm yöneticilerin dikkatine...

evet... daha önce bu konuya değinmiş olsam da, hocamızın müstakil bir başlıkla bu konuyu yeniden nazara vermesi fevkalade isabetli ve yararlı olmuştur.

bu konuyu kesin bir çözüme kavuşturmamız elzem bir hale gelmiştir. gayesi ve amacı rıza-i ilahi olan her kardeşimiz... Allah için, ilgilendiği... kendine yakın bulduğu bölümleri bu sütundan yazıversin...

buraya... onu o bölüme isim olarak yazacağız inşaallah. ve her kardeşimiz bu kutlu yolda bir pay sahibi olacaktır bi iznillah. şunu unutmayalım, çok önemsiz zannettiğimiz bir başlığın bile bazen devasa boyutlarda sonuçlar ve hayırlara vesile olduğunu müşahade ederiz. doğrudan olmasa bile dolaylı vesilelerle bir başlığın bir kişinin hidayetine vesile olabileceğini düşünerek... böyle bir ihlas ve hüsn-i zan telakkisiyle gayret ve sa'yimizi sürdürelim... gerisini Rabbimize havale edelim. eminim o gayretlerimizin neticelerini hasıl edecektir. ama önce, biz gayret edelim.

ilk olarak ben şahsen, çok sevdiğim bir bölümü alıyor ve kendimi oraya yazıyorum. sonra her kardeşimiz kendini yakın hissettiği bir veya bir kaç bölümün adını buraya yazıversin. liste tamamlandıktan sonra isimleri istenilen yerlere yazarız.

S

SimurG

Guest

Edebiyat - Şiir (Siz uygun görürseniz tabi), Başka arkadaş taLip varsa önceLik ona tanınırsa memnun oLurum..SaygılarımLa..

C

cahit

Guest

hocam beni bir yere koyun yapabildiğim kadar mücadele ederim yapamazsam affımı isterim :)

R

Resulehasret

Guest

Yav bende genel olarak ilgilensem kendimi tek bir yere şartlamadan eksik gördüğüm yerlere konu paylaşımıyla katkı sağlayayım kabulmudur :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

fussilet.... fıkıh ve akaid
SimurG.... Edebiyat ve şiir
liprade..... Serbest kürsü
Cahit........ Kıyamet ve Kıyamet alametleri
MiM.......... Yürek esintileri
bölümlerine moderatör yazıldılar... yani o bölümlerin sahibi.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Resulehasret' Alıntı:
Yav bende genel olarak ilgilensem kendimi tek bir yere şartlamadan eksik gördüğüm yerlere konu paylaşımıyla katkı sağlayayım kabulmudur :)
sevgili hasan'ım...
elbetteki dilediğin bölüme her zaman yazabileceksin. zaten kimse için bir sınırlama söz konusu değil. sen yine de her bölüme yaz... ama, bir bölümü sana mutlaka tapulayacam :)))
hiç kaçışın yok... :)))

söyle adını...

R

Resulehasret

Guest

;D Peki hocam ozaman bende hikayeleri , güncel haberleri birde Multi MEDYA bölümündeki bütün kategorileri alayım hocam buralar benden sorulsun bir eksiklik olursa gelin kulağımı çekin :)

I

isozworld

Guest

:)) Hasan kardeşim hele dur bakalım yok öyle multimedia felan. :) :D Mim hocam nederse o :)
Mim hocam bizim pek işe yarar gibi bir halimiz yok. Elimizden pek birşey gelmez :)
Allah'a emanet olun.

B

busra_72

Guest

Hocam islami sohbet ve nasihat uygun mu acaba?

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Resulehasret' Alıntı:
;D Peki hocam ozaman bende hikayeleri , güncel haberleri birde Multi MEDYA bölümündeki bütün kategorileri alayım hocam buralar benden sorulsun bir eksiklik olursa gelin kulağımı çekin :)
tamam şimdi... senet alınmıştır... ödemeyene haciz... :))))

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

isoz' Alıntı:
:)) Hasan kardeşim hele dur bakalım yok öyle multimedia felan. :) :D Mim hocam nederse o :)Mim hocam bizim pek işe yarar gibi bir halimiz yok. Elimizden pek birşey gelmez :)
Allah'a emanet olun.
estağfirullah üstadım yav... lafı mı olur hiç... sizin isminiz yeter...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

büşra_72' Alıntı:
Hocam islami sohbet ve nasihat uygun mu acaba?
tamam ufaklık... bölüm ismine layık yazılar, başlıklar senin ellerinden öper... hadi görelim seni... bakalım hasan abi'nin mi, yoksa senin mi bölümlerin daha ileriye gidecek... :))))
malum yarış sadece şiirde, şairlikte olmaz...

B

busra_72

Guest

Hiç merak etmeyin Hocam..Görev kutsaldır :)

C

cahit

Guest

bugüan inşALLAH sorumluluğum altına verilmiş bölümün bir kısmını okuyup yarında devam edeceğim sonra çalışmalarımıza bakacağız ve paylaşımlarını bekliyeceğiz :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Sevgili büşra ve hasan, istediğiniz bölümler artık sizindir. tapu kadastro tescillemiştir... :))))

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

cahit' Alıntı:
bugüan inşALLAH sorumluluğum altına verilmiş bölümün bir kısmını okuyup yarında devam edeceğim sonra çalışmalarımıza bakacağız ve paylaşımlarını bekliyeceğiz :)
eyvallah sevgili hocam, mesleğinizle mütenasiptir diye yazdım. hakkını vereceğinizden kuşkum yok. sevgiyle kalın...

B

busra_72

Guest

MiM' Alıntı:
Sevgili büşra ve hasan, istediğiniz bölümler artık sizindir. tapu kadastro tescillemiştir... :))))
Allah razı olsun Hocam..Hazır Hasan abim yok fırsattan istifade göreve başlayayım ben.. :DSu uyur,düşman uyumaz misali ;D