Tüm yöneticilere Duyurulur

B

Bevadih

Guest
Ynt: Tüm yöneticilere Duyurulur

Mim abim temayı kendi renklerime göre ayarladım..Süper oldu...

Birşey daha ister mısınız Fussiletten:) "Konuya kimler bakıyor " o yok :) Çok büyük kayıp bu :))

R

Rusenim

Guest

evet o yok ya tüh büyük kayıp meraklı üyeler çok :)ben de dahiL :))) kahkahaaaa :DD:D:

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

DahLia' Alıntı:
Birşey daha ister mısınız Fussiletten:) "Konuya kimler bakıyor " o yok :) Çok büyük kayıp bu :))
aynen katılıyorum ablam, da...
fussilet hocadan o kadar şey istedim ki... valla sonunda "yeter be, yeter gari" diye bağırıp kaçıp gideceğinden şüphe etmeye başladım. inşaallah, bi kez daha "hadi büyüklük gene biz de kalsın" diyebilir...

mi acaba?
umut edelim mi? :D :D :D

B

Bevadih

Guest

Zaten ben sizin arkanıza sakladım :) Oradan bakıyorum ...Size bişey diyemiyor hamd/olsun...İyiki varsınız :)

S

serdengecti

Guest

abicim, bu sizin profil ayarlarınızdan kaynaklanan bir durumdur... profil ayarlarınıza girin... sol tarafta ikinci grup içinde 4. sırada 'haberdar edilme' butonuna tıklayın, ve oradan dilediğiniz ayarları seçin. bi daha rahatsız edilmezsiniz. muhabbetle...
[/quote]

ben rahatsız olduğum gibi birşey söylemedim.bana yazdığınız mesajlarda asabiyet görüyorum.Yaşça benden baya bi büyüksünüz.Onun için MİM amca diyorum.sizi sinirlendirecek ne yaptığımı çözemedim.nedense varlığım sizin canınızı sıkıyor gibi geliyor.neden böyle sinirlendiğinizi bilmesemde benden neden rahatsız olduğunuz hakkında birkaç fikrim var.neyse size söylemek istediğim şu ki eğer bir saygısızlığım olduysa söyleyin düzeltmeye çalışayım, hata işlediysem söyleyin düzeltmeye çalışayım sizin gibi Allah korkusu taşıyan birisiyle tartışmak istemiyorum.tartışmamız hem sizin hem benim hemde forumun zararına olur.bunu tehdit için söylemiyorum.atıldığım ve çıktığım forumların akibetini gördüğümden söylüyorum.ve bu bahsettiğim forumlardan hiçbirinin zarar görmesini istememiştim.çünkü hepsi bir gayeye hizmet ediyorlardı.hala hepsi hakkında iyi şeyler düşünür, iyi şeyler söylerim.ama biz ne kadar istemesekte huzursuzluklar forumu etkiliyor.aynı şeyin buraya da olmasını istemiyorum.lütfen bunu yapmayın. eğer illa benimle tartışacaksanız msn'ime erişebilirsiniz.ordan halledin meselelerinizi.

bu mesajım sebebiyle beni banlayabilir hatta silebilirsiniz.bu yüzden hakkınızda kötü şeyler düşünecek değilim.kırılmam, küsmem,zaten alıştım.ilk defa böyle birşeyle karşılaşmışsınızdır.

hadi selametle

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili serdengeçti...
yazdıklarınızı okuyunca, şaşırdım, şok oldum... sağıma, soluma baktım, bu yazdığı kişi ben miyim diye... inan hayretler içindeyim...

güzel kardeşim, ben size tartışacak, kalbinizi kıracak ne dedim ki... söylediklerimde birini incitecek en ufak bir ima bile yok. ben size sadece teknik olarak yol göstermeye çalıştım. kötülük bunun neresinde... bilakis daha evvel yazmıştım, size rahmetli üstadım ve ismini aldığınız rahmetli serdengeçti ağabey sebebiyle çok ayrı bir de sempatim ve sevgim olduğunu söylemiştim. çünkü bu iki büyük dava adamını seven her kim olursa ben o kişinin ayağının türabı olurum. ben size niye düşmanlık edeyim yav, bunu nerede çıkardın muhterem abim...

valla yine de farkında olmadan sizi incitecek herhangi bir gafımız ya da gafletimiz oldu ise, özür dilerim, hakkınızı helal edin. bilin ki, ben sizi seviyorum abim, ve size karşı olmak gibi bir düşünceden de Rabbime sığınırım. haşa ve kella...

S

serdengecti

Guest

o zaman ben özür dilerim MİM amca. şeytanın vesvesesiymiş diyelim benimkine.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

serdengecti' Alıntı:
o zaman ben özür dilerim MİM amca. şeytanın vesvesesiymiş diyelim benimkine.
estağfirullah... birbirimizi tanıyıp anladıkça o mel'un iblis bi daha aramıza giremeyecek inşaallah. :D

S

SimurG

Guest

serdengecti' Alıntı:
bu mesajım sebebiyle beni banlayabilir hatta silebilirsiniz.
Serdengeçti kardeşim, fussiLet forumu, atıLdığın/kovuLduğun forumLar gibi değiLdir. Burada düşünceni özgürce ifade edebiLirsin. EleştiriLebiLirsin ama atıLmazsın, bu konuda müsterih oL..

Hem senin gibi birisini atmak, forum için büyük bir kayıp oLur..

Bende ki değerini biLiyorsun ve hep değerLi kaLacaksın..

Var/edene emanetsin.

K

kumsaati

Guest

MiM' Alıntı:
DahLia' Alıntı:
aynen katılıyorum ablam, da...
fussilet hocadan o kadar şey istedim ki... valla sonunda "yeter be, yeter gari" diye bağırıp kaçıp gideceğinden şüphe etmeye başladım. inşaALLAH, bi kez daha "hadi büyüklük gene biz de kalsın" diyebilir...

mi acaba?
umut edelim mi? :D :D :D
aslında bu ufak bi ayarla olabilir
baktım ama yetkilerim arasında yok yapamıyorum
fussilet hoca boş bir zamanında yapar inş

ayrıca yazıyı büyütmede söyledikleriniz için teşekkür ederim :))

fussilet

Üye
Yönetici

arkadaşlar... konuya kimler bakıyor...

Admin >> Kullanılan Tema >> ayarları kendinize göre düzeltin...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Kumsaati' Alıntı:
baktım ama yetkilerim arasında yok yapamıyorum
artık yetkilerin arasında var ablacım, bundan sonra gerekli olan düzenlemelerden sorumlu bakan -pardon :D - yönetici olarak yeni görevinde başarılar dilerim ablacım...

B

Bevadih

Guest

Fussilet...2 Tane yeni konu vitrinimiz var .dikkatini çektimi newton'da..?

K

kumsaati

Guest

MiM' Alıntı:
artık yetkilerin arasında var ablacım, bundan sonra gerekli olan düzenlemelerden sorumlu bakan -pardon :D - yönetici olarak yeni görevinde başarılar dilerim ablacım...

EywALLAH teşekkür ederim abim
Tabiki fussilet hocam kadar bilgim yok ama elimden geleni yapmaya çalışırım inş

S

senarist081

Guest

Hayırlı olsun Kumsaati fazlasıyla hak ettiğini düşünenlerdenim ;)