Tüm yöneticilere Duyurulur

R

Rusenim

Guest
Ynt: Tüm yöneticilere Duyurulur

Açılmıyor ki o tema .. kullanamıyorum

S

senarist081

Guest

Fussilet Hocam şimdi harika olmuş işte elinize,emeğinize sağlık..Ben 50 TL en yakın zamanda gönderiyorum size gerisini Mim Hocam ve Dahlia'dan alırsınız artık :D

K

kumsaati

Guest

MiM' Alıntı:
Fussilet' Alıntı:
mim hocanın işleri bitti...
hocam yazılar sanki az büyümüş gibi gözüküyo da, büyütme butonu gözükmüyo!
yoksa, butona gerek kalmaksızın mı büyüttünüz yazıları?
hocam size bedava bir yöntem söyliyim yazıları büyütüp küçültmek için :)

klavyenizde ctrl tuşu basılıyken mause(fare) de ortadaki hani sayfayı yukarı aşşağı indiren yuvarlak tuş var ya onu oynatarak ayarlayabilirsiniz :)

fussilet

Üye
Yönetici

MiM' Alıntı:
hocam yazılar sanki az büyümüş gibi gözüküyo da, büyütme butonu gözükmüyo!
yoksa, butona gerek kalmaksızın mı büyüttünüz yazıları?
hocam biraz ddaha büyüteyim mi?

Kumsaati' Alıntı:

klavyenizde ctrl tuşu basılıyken mause(fare) de ortadaki hani sayfayı yukarı aşşağı indiren yuvarlak tuş var ya onu oynatarak ayarlayabilirsiniz :)
Allah c.c razı olsun Kumsaati... Kaç gündür bizim yazılar normalinden büyüktü... Vesilenizle hallettim...

Teşekkür ederim...

K

kumsaati

Guest

ecmain inşallah abim faydalı olabildiyse ne mutlu bana

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Kumsaati' Alıntı:
yav kumsaati, müthişsin be ablam...
hakkaten büyüttüm yazıları... müthiş bişey bu ya! bu yöntem üstelikte sabitleniyor... aynı kalıyor... öyle bi rahatlık ki, anlatamam... ama şimdi sana kızmağa başladım bak! :D

şimdiye kadar nerdeydin mübarek? bu garibe çin işkencesi çektirmek zorunda mıydın yani! :D :D :D

R

Resulehasret

Guest

Gız kardeşcan sen bu işi biliyon he. :) hakkaten bravo, bende sayende öğrendim bunu, çok faydalı birşey.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

MiM' Alıntı:
valla hocam zahmet olmazsa az biraz daha büyütürseniz çok sevinirim.
hocam, gerek kalmadı... valla bu kumsaatinin öğrettiği yöntem müthiş bi buluş! valla bileydim daha önceden, senin başının etini de yemezdik be hocam! :D

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

:D :D

ewet ya gercekten güzel benim de gözlerim giderek nör olmaya başlamıştı:):)

teşekkürler

S

serdengecti

Guest

bu konunun ilk mesajı bana e-mail olarak gelmiş benimle ne alakası olduğunu merak ettim.
bide

Şehadete Vurgunum' Alıntı:
:D :D

ewet ya gercekten güzel benim de gözlerim giderek nör olmaya başlamıştı:):

bu sözüne inanıyorum

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

hocam daha kurtulmadın... maalesef... ben bu newton temasını çok sevdim. herşey dört dörtlük oldu... yalnız bi şey daha olsaydı diye gelip oturdu içime...

şu anasayfada üstteki butonlar var ya... işte onlar.. bazı temalarda öyle jan janlı, öyle afilli yapıyosun ki... halbuki bu temadaki butonlar çok basit ve banal... ah bi de onu dediğim hale getirebilseydin, duaların en hasını yapardım senin için valla! :D

fussilet

Üye
Yönetici

hocam, bu 5dk iş olmadığı için biraz sabretmeniz gerekecek, beni mazur görün...

ellerinizden öperim, saygılarımla...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

serdengecti' Alıntı:
bu konunun ilk mesajı bana e-mail olarak gelmiş benimle ne alakası olduğunu merak ettim.
abicim, bu sizin profil ayarlarınızdan kaynaklanan bir durumdur... profil ayarlarınıza girin... sol tarafta ikinci grup içinde 4. sırada 'haberdar edilme' butonuna tıklayın, ve oradan dilediğiniz ayarları seçin. bi daha rahatsız edilmezsiniz. muhabbetle...

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

benim ilgilendiğim konular bana e mail olarak gelmiyor nie sorun var galiba billenler ilgilenirse sevinirim:)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

benim ilgilendiğim konular bana e mail olarak gelmiyor nie sorun var galiba billenler ilgilenirse sevinirim:)
ablacım, sen de serdengeçti için yazdığım bölümden dilediğin ayarı yapabilirsin.
yani profiline girince haberdar edilme bölümüne girip ordan dilediğin ayarı yapabilirsin.

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

MiM' Alıntı:
ablacım, sen de serdengeçti için yazdığım bölümden dilediğin ayarı yapabilirsin.
yani profiline girince haberdar edilme bölümüne girip ordan dilediğin ayarı yapabilirsin.
tamam hocam,allah razı olsun