Tüm Ceplerle 5 Dakikası 2 Kontör...

Tüm ceplerle 5 dakikası 2 kontör

FIRSAT yazıp 6666’ya mesaj gönderen Turkcell Hazır Kartlılar, 150 kontör yüklediklerinde Turkcell ve sabit hatlarla kendi tarifelerinden, diğer operatörlerle ise 5 dakikası 2 kontöre konuşabilecekler.

Turkcell, Hazır Kartlı müşterileri için eşsiz bir yaz dönemi kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Hazır Kartlılar hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsun, 150 kontör yüklediklerinde diğer operatörlerle 5 dakikası 2 kontöre konuşacak, .

Süper Tarife’deki Hazır Kartlılar ise 250 kontör yüklediklerinde tüm Turkcell’lilerle 5 dakikası 1 kontöre, diğer operatörlerle de 5 dakikası 2 kontöre konuşma fırsatı yakalayacak..

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, FIRSAT yazıp 6666’ya SMS atan tüm Turkcell Hazır Kart müşterilerinin, gelen bilgi mesajının ardından en az 150 kontör yükleyerek kolayca katılabileceği kampanya, 12 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kontör yüklemesini yapan Turkcell’liler 12 Ağustos’a kadar kampanyadan 300 dakikaya kadar yararlanabilecek. Kampanyaya katılım SMS’i 2 kontörle ücretlendirilecek. Ayrıntılı bilgiler www.turkcell.com.trhttp:// adresinden alınabilecek....

(Haber 7)
 

[TB] Benzer konular

Üst