TÃœBİTAK Şampiyonları, Milletvekili Yahya Akmana€™ı ziyaret etti

fussilet

Üye
Yönetici
TÃœBİTAK Şampiyonları, Milletvekili Yahya Akmana€™ı ziyaret etti

Milli Eğitim Bakanlığı ve TUBİTAK iş birliği ile yedincisi düzenlenen, Ankara Bölge Sergisi'nde sergilenen 'Bu Benim Eserim' proje yarışmasında Türkiye 2.'si olan Özel Gül Aydın Mirkelam İlköğretim Okulu öğrencileri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akmana€™ı ziyaret etti.
Öğrencileri başarılarından dolayı tek tek kutlayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Akman, konuklarını TBMM'deki oturuma konuk etti. Öğrenciler, milletvekillerinin yasama görevini yasıl yaptıklarına tanıklık etti. Akman öğrencilerle konuşmasında, "Sizlerin başarısı bizleri ve Şanlıurfa halkını mutlu ediyor. 86 bin proje arasında dereceye girmek kolay değil. Sizleri ileriki günlerde de daha başarılı projelerde görmek istiyorum. Sizleri, öğretmenlerinizi ve idarecilerinizi tebrik ediyorum." dedi.
Proje Koordinatörü İsmail Aydın ve Proje öğrencileri M. Alperen Çapan ve Muhammed Şimşek da yaptıkları projenin kullanılırlığına ilişkin bir sunum yaptı. Okul Müdürü Muzaffer Güler de AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akmana€™ın öğrencilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.
Bu haber 42 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: TÃœBİTAK Şampiyonları, Milletvekili Yahya Akmana€™ı ziyaret etti
 
[TB] Benzer konular Forum Tarih
fussilet Ekonomi 0 445

[TB] Benzer konular

Üst