sorunlarımız! -fussilet hocaya ithafen-

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Selamun aleykum...

fussilet hocam... site epeydir ağırlaştı, hantallaştı. sorunlar büyüdü epeyce...

* siteden çıkış yapan bir daha giremiyor.
* çok geç açılıyor. bende 4096 adsl olmasına rağmen günün çoğu zamanında sitenin açılması için dakikalarca beklemek durumunda kalıyorum. bunun nedeni sitenin aşırı yüklü olması mıdır nedir bilmiyorum. (acaba, resimler için -bazı sitelerde olduğu gibi- otomatik boyut küçültme mekanizması kurulamaz mı?)
* geçen gece sevgili şair kardeşimiz elem nar'ın siteye girdiği halde mesaj gönderemediğini bildirmişti değerli bevadih kardeşim. benden yardım talep etmişlerdi lakin, mesajlarına ancak bugün sabah muttali olabildim. fakat vaktinde okuyabilmiş dahi olsaydım, bu tür sorunlar beni aşan niteliğe ulaştı. şu halde bir yardım yapabilecek durumda olamıyoruz maalesef.
* resim galerisini çoktan unuttuk bile... :D
* şimdilik aklıma gelenler bunlar sevgili hocam. çok yoğun olduğunuzu, vaktinizin çok kısıtlı olduğunu biliyorum. size adeta 24 saatin yetmediğini de. fakat, şu format işini bir an evvel halledipte bu sorunları giderebilirseniz, doğrusu çok sevineceğiz değerli hocam.

ayrıca, başka sorunları olan veya yaşayan kardeşlerimiz de mevcut sorunlarını buraya yazmalarını hassaten istirham ederim.

sevgiyle, muhabbetle kalın.

[TB] Benzer konular Forum Tarih
M Sizden Gelenler 1 899
M KuR_aN Türkçe Meal 0 1K

[TB] Benzer konular

S

SeLMa

Guest
Ynt: sorunlarımız! -fussilet hocaya ithafen-

Fussilet Hocam gorsun diye yukari almak istedim..( aynen katiliyorum MiM abi...herkeste ayni problemler mevcut )

S

samimi

Guest

ben çıkış yapmıyorum pc hep açık...
sadece sitede biraz yavaşlama var sanki...

R

Resulehasret

Guest

Bütün sorunları dile getirmişsiniz hocam, Allah razı olsun..

N

Nar-ý Hakikat

Guest

Allah razı olsun MiM Hocam, sorunlarımıza tercüman olmuşsunuz..
Foruma en kısa zamanda bakım yapılmalı ...
Vesselam..

N

Nar-ý Hakikat

Guest

Fussilet Hocam,
"Yeni gönderilen mesajları göster"den "Forum" butonunu tıklıyorum, sürekli bu yazı çıkıyor:
Lütfen tekrar deneyin. Eğer tekrar hata mesajı alırsanız, bu hatayı yöneticiye bildirin.
Yardımcı olursanız sevinirim.

M

mevhime

Guest

Selam'ün Aleyküm
Fussilet hocam forum sayfasına giremiyorum ... Veritabanı hatası veriyor ... Anasayfa dan ulaştım "sorunlarımız! -fussilet hocaya ithafen" konusuna ...ACİLLL Yardım !!!

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

al benden de o kadar. bendeyse "veritabanı hatası" zırıltısı başladı.

N

Nar-ý Hakikat

Guest

Forum sinyal veriyor Fussilet Hoca'ya beni yenile diye, lakin Fussilet Hoca duymuyor herhalde :D

K

KARANFÝL

Guest

hocam bende de "VERİTABANI HATASI" diyor foruma giremiyorum.

E

elem

Guest

aynı hata bende de mevcut..
gerçi benim pcde karışık ama şimdi de forum zorlamaya başladı..:)
hayırlsı inşallah..
sevgili Mim, geçen günki sorunum için destek olmuş gibi oldunuz efendim teşekkür ederim:)

M

mehru

Guest

Çok şükür sorun ortadan kalktı..
teşekkürler