SMİLEY ARŞİVİM

• Konbuyu başlatan SÖZÃœM VAR!
  • Başlangıç tarihi

[TB] Benzer konular

B

Bevadih

Guest
Ynt: SMİLEY ARŞİVİM

:)

sevimliler evet...emeğine sağlık..

S

SUNFLOWERS

Guest

Harikaymış bunlar..Emeğine sağlık.. :D
Özelliklede şuna bayıldım!

S

SÖZÜM VAR!

Guest

SUNFLOWERS' Alıntı:
Harikaymış bunlar..Emeğine sağlık.. :D
Özelliklede şuna bayıldım!

beğenmenize sevindim ... tepmeye tepmeye kullanın ;D

Sözüm Var kardeşim, paylaşımın içeriğine daha dikkat ederseniz makbule geçecek... Toptan mı yollanıyor bu suratlar bilmiyorum ama uygunsuzluklara mahal vermeyelim inşallah...

D

denge

Guest

liprade' Alıntı:
Sözüm Var kardeşim, paylaşımın içeriğine daha dikkat ederseniz makbule geçecek... Toptan mı yollanıyor bu suratlar bilmiyorum ama uygunsuzluklara mahal vermeyelim inşallah...
evet bende diyecektim

S

samimi

Guest

liprade' Alıntı:
evet haklısın bir tanesini değiştirdim

teşekkürler sözümvar kardeşim

S

SÖZÜM VAR!

Guest

liprade' Alıntı:
ya inanın fark etmiyorum kasıtlı değil :(

fark ettiklerimi ayıklamıştım ....

Kasıtlı olması ihtimalini bile düşünmedim... O yüzden toptan mı yollanıyor olduğunu sordum... Malum epey surat var...

S

SÖZÜM VAR!

Guest

tek tek eklemiştim öncesinde ... orada ses çıkmadı o yüzden şimdi incelemedim...

ama zamanında eklerken ayıkladığım çoook olmuştu...

mesela alkollüleri yada noal babalıları falan onları hep silmiştim çıkarmıştım aralarından.. anlatabişliyorum dimi kardeşlerim ?