Sitemizi nereden buldunuz?

fussilet

Üye
Yönetici
evet kardeşlerim bizi buluşturan sebebler neydi... lütfen yazalım da vesile olanlara dua edelim :))

Hepiniz aramıza hoş geldiniz...

[TB] Benzer konular

G

garip_kul

Guest
Ynt: Sitemizi nereden buldunuz?

bir kardeşten (cok güzel bir site daha cok başarılara ve daha cok yeniliklere inşaallah ALLAH yar ve yardımcımız olsun selametle )

G

genc_musluman

Guest

bir siteye paylaşında bulunmuşsun link buraya getirdi ;)

I

imamhatipliyiz.biz

Guest

S.a.
Ben google da islami tema ararken muslumandunya sitesinde gördüm ve cokta hosuma gitti, gelmeme vesile olan sitelere duacıyım.
Selam ve dua ile. Allah yâr ve yardımcınız olsun. vesselam.

fussilet

Üye
Yönetici

imamhatipliyiz.biz' Alıntı:
S.a.
Ben google da islami tema ararken muslumandunya sitesinde gördüm ve cokta hosuma gitti, gelmeme vesile olan sitelere duacıyım.
bugün smf resmi sitesinde yaptığım son tema onaylandı... şuan tüm smf kullananların admin panelinde temam var ne kadar mutluyum bilemezsiniz :))

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Bir meslektaşım :) haber verdiydi. Kendisine müteşekkirim!

Bu arada fussilet hocaya bir hatırlatmada bulunmaktan kendimi alamadım. İmza olarak kullandığı Fuzuli'nin beytinin ikinci satırında bir eksik var. Cümle devrikliğine sebep oluyor. Onu sehven unutmuş olduğundan eminim. Düzeltirse çok sevinirim. Valla sürekli gözüme batıp duruyor :D. Mecnun kelimesini 'Mecnun'un' olarak....

I

imamhatipliyiz.biz

Guest

Fussilet' Alıntı:
imamhatipliyiz.biz' Alıntı:
S.a.
bugün smf resmi sitesinde yaptığım son tema onaylandı... şuan tüm smf kullananların admin panelinde temam var ne kadar mutluyum bilemezsiniz :))
Ben buldum onu dostum extreme yeşil dimi, emegine saglık yaaa. Yalnız demosuna tıkladıgımda bu foruma geliyor. :D