Sigara içenlerin cildi daha kırışık !

• Konbuyu başlatan SUNFLOWERS
  • Başlangıç tarihi
S

SUNFLOWERS

Guest
Ynt: Sigara içenlerin cildi daha kırışık !

Resulehasret' Alıntı:
Varsa bana da uzatırmısınız bir sigara :), bu aralar bende içmeye başladım işyerindeki arkadaşlar sağolsun, hergün bir - iki dal götürüyorum. Yakında bende kırışıcam demek :)
Sadece kırışsan iyi Hasan? ::)

:) :D

Kırışıp, buruşan kağıtlar aklıma geldi... :)

[email protected]' Alıntı:
hadi ya öylemiymis..olmayan zekiligimin,bidaha hic olmayacagini anladim, artik bu sebeble :)
mavi lens kullansam acep etkisi olurmu ki ;D
Etkisi olur tabii ki... Ceptekilerde bir hafifleme görülür... :)

R

Resulehasret

Guest

SUNFLOWERS' Alıntı:
Sadece kırışsan iyi Hasan? ::)

Hayat kimi öldürmüyor ki bizi yaşatsın abla ya:), üç beş sene erken ölsek kime ne zararı var ;D.

Şaka yapıyorum abla'ya, büyük konuşmak istemem ama ben başlamam sigaraya diye umut ediyorum. Ama bu aralar hakkaten iş yerindeki arkadaşlarım sayesinde bir kaç dal içtim.Ama sigaranın benim için hiçbir bağlayıcılığı olamaz, şahsen hiç tad alamadım ve birde alışıp onamı para vericem :).

MiM

Admin
Yönetici
Membership

Resulehasret' Alıntı:
Varsa bana da uzatırmısınız bir sigara :), bu aralar bende içmeye başladım işyerindeki arkadaşlar sağolsun, hergün bir - iki dal götürüyorum. Yakında bende kırışıcam demek :)
şiişşt!
çaktırma...
yan tarafa gel :D :D :D

S

SimurG

Guest

Biraz GüLeLim.. :)

70 yaşLarında bir dede öksürük şikayetinden doktora gider.. Doktor muayene eder ve ''ciğerLerin çok kötü'' der ve :

''Bundan sonra günde en fazLa 3 daL sigara içeceksiniz ve 3 ay sonra tekrar kontoLe geLeceksiniz, anLadınız mı? " demiş..

3 ay sonra dede aynı doktora gider.. Doktor muayene eder ve birde ne görsün, ciğerLeri hepten perişan oLmuş.. Doktor kızar:

-" Ben sana 'bir günde en fazLa 3 daL sigara içeceksin' demedim mi?"

Dede masumane bir şekiLde :

" Evet dediniz.."

- "Peki ne bu ciğerLerinin haLi.."

"Doktor bey, ben de sizin dediğiniz gibi yapıyorum, 3 ay boyunca günde 3 daL sigara içiyorum. Fakat bu yaştan sonra sigaraya başLamak zor geLdi bana..."

:) :)

S

SUNFLOWERS

Guest

MiM' Alıntı:
Resulehasret' Alıntı:
şiişşt!
çaktırma...
Hocam,ne yapıyorsunuz?? :eek: ::) :)

R

Resulehasret

Guest

MiM' Alıntı:
Resulehasret' Alıntı:
şiişşt!
çaktırma...
Hemen geldim hocam, bu arada yan taraf duman altı olmuş ;D

S

SUNFLOWERS

Guest

Güzeldi fıkra.. :D

İşin kötü tarafı sigara içenlerin durumlarını son anda anlamaları!
Son ana kadar bana bişey olmaz diyorlar ve son anda hastalıklar birbirini takip etmeye başladığında da kurtulamıyorlar pençesinden!! :mad:

B

Büþra

Guest

SimurG' Alıntı:
"Doktor bey, ben de sizin dediğiniz gibi yapıyorum, 3 ay boyunca günde 3 daL sigara içiyorum. Fakat bu yaştan sonra sigaraya başLamak zor geLdi bana..." [/font]
Allah razı olsun SimurG Hocam. :D :D.

S

samimi

Guest

bu konu hit yapmış
sabite mi alsak??

B

Büþra

Guest

Dün gece paragraf sorularını çözerken şöyle bir paraglafla karşılaştım ve sizlnle paylaşmak istedim:

Bir alışkanlığı kötü yapan onun çok tekrar edilmesi ise bu alışkanlıktan "az tekrar edeyim...aza indireyim..ara sıra yapayım" gibi bir düşünce ile kurtulmak mümkün değildir..Kötü alışkanlığın iyi yönlerini göstermeye,iyi yönlerini muhafaza etmeye çalışanlar kurtulamazlar o kötü alışkanlıktan...Bizi alıştıran zaten o kötülüğün iyi gibi görünen yanları değil miydi? :)