Sevgi dünyanın en karlı yatırımıdır.

  • Konbuyu başlatan melllekk
  • Başlangıç tarihi
M

melllekk

Guest
Bir yatırım düşünün ki hiç zarar ettirmesin.İşleme koyduğunuz anda hemen kazandırmaya başlasın.1’i 5 10 Belki çok daha fazla kazandırsın.Hem de kısa sürede bekletmeden anında.Gerçekleştirmek için büyük sermaye kazanmak için çok fazla çaba gerektirmesin. Herkes ama herkes yapabilsin.Ve bu yatırım dünyanın her yerinde geçerli olsun. ‘’ Böyle bir yatırım var mı?’’ diyorsunuz değil mi? Evet var! Hiç zarar ettirmeyen hemen kazandırmaya başlayan bekletmeden misliyle kazandıran büyük sermeye ve çaba gerektirmeyen herkesin yapabileceği ve dünyanın her yerinde geçerli olan tek yatırım’’ sevgi’’dir.
Sevginizi dost ve arkadaşlarınıza yatırın.Zorlandığınızda dayanılan omuzlar kaydığınızda düşmeden yakalayan eller göreceksiniz.Sevinçleriniz sevinçleri hüzünleriniz hüzünleri olacak.Mutluluklarınızı arttıracak üzüntülerinizi azaltacaklar.Daraldığınızda ferah kapınız dolduğunuzda aktığınız göller olacak.Sizinle her zaman paylaşacak ve sizi her zaman dinleyecek birileri bulunacak.İnanın servet akıtarak içinizi döktükleriniz asla onlar kadar huzur veremeyecek.’’Senin gibi bir dostum/arkadaşım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum!’’ Birkaç saniye düşünün.Candan söylenmiş bu cümlenin sizde yaşatacağı duyguya ne fiyat biçerdiniz?

Deneyin ve görün.Sevgi dünyanın en kârlı yatırımıdır.Ve bu yatırımın miktarı samimiyetle ölçülür.Ne kadar samimiyseniz o kadar kazanırsın

''Altın ne oluyor? can ne oluyor inci mercan da nedir; bir sevgiye harcanmadıktan bir
sevgiliye feda edilmedikten sonra '' (Hz Mevlânâ)
 

[TB] Benzer konular

A

acizane

Guest
Ynt: Sevgi dünyanın en karlı yatırımıdır.

''Altın ne oluyor? can ne oluyor inci mercan da nedir; bir sevgiye harcanmadıktan bir
sevgiliye feda edilmedikten sonra '' (Hz Mevlana)

yüreğinize emeğinize ve paylaşımınıza sağlık kardeşim Allah cc razı olsun İnşallah....
 
Üst