Sevdiğim Kadın AdLarı (gibi)

Þ

þeyda

Guest
Ynt: Sevdiğim Kadın AdLarı (gibi)

Tabiki öyle sadece düşüncelerimizi paylaşmaktır bu sorun yok ;)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

yo, tartışılacak bişey yok. belki ufacık bi yanlış anlama ya da anlaşılma olabilir... önemli değil... her ikinizde haklısınız.

B

Bevadih

Guest

Hasan osman kim :D ;D Bizim bakkal mı?

S

SimurG

Guest

En güzeLini AbduLhak Hamid Tarhan açıkLamıştır bu konuyLa iLgiLi :

" ErkekLer şiir yazarken kadının güzeLLiğinden iLham aLırLar, kadınLarın karşısında ise sadece erkek vardır."

* * *

Benim acizane düşüncemi sorarsanız.. Hem cinsLeri üzerine en güzeL şiirLeri erkekLer yazar.. Kadın'ın bu konuda şairLiği yoktur..

Çünkü;

KadınLar, başLı başına şiirdir.. Şair oLmaya LuzumLarı yoktur..

Bu şiiri (kadını) okuyabiLen erkek ise, en güzeL şair vasfını aLır..

Bitti mi? :)

Þ

þeyda

Guest

Evet doğru söze ne denir süperr,çok doğru ve yerinde bi açıklama olmuş teşekkürler :)

iiste bu " bilenle bilmeyen hic bir olurmu" hayir olmaz..

bilen iste kalemini böyle konusturur..saolun,Allah c.c razi olsun abi ve evet bitti :)

S

SimurG

Guest

Hay eLime eşek arısı soksaydı da yazmasaydım.. Utandırdınız beni..

Hepinizin yüreğine sağLık..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

yukarıdaki mesajım, kesinlikle kimseyi ilzam için yazılmamıştır...
bazen kendi kendime kendime toplu iğne batırmak gibi huyum vardır!
bunu ara sıra yaparım... sadece şahsımla alakalıdır!

S

SimurG

Guest

Mim Üstadım; estağfuruLLah, o nasıL bir deyimdir.. Sizi, kendinize yakıştırdığınız, ağzıma dahi aLmak istemediğim keLimeden tenzih ederim.. YeminLer oLsun, sizi kastederek yazmadım, [email protected] ve şeyda'nın atışmaLarına istinaden yazmıştım.. Eğer o yorumLa sizi kırmış isem hakkaten eşekLik etmişim demektir.. Zira 'sizi üzmek' istemediğim son şey biLe değiL.!!

Hocam sizin önceki yazdığınız soruya muhataben cevap yazmıştım ama sizin o güzeLim yorumunuzun göLgesinde kaLacağı için tekrardan siLdim.. Sonra sorunuzun askıda kaLması size saygısızLık oLacağını düşündüğüm için cevapLayacaktım.. Ama bugün ama yarın ! Ama şunu biLin ki, benim yazdığım yorumun içinde sizin sorunuza cevap yoktur hocam..

İnanın çok üzüLdüm.. Üzüntüm; sizi kırmış oLduğum düşüncesindendir.. Kırdı isem affedin hocam.. Sizi çok seviyorum..

Þ

þeyda

Guest

Arkadaşlar sanırım bu akşam herkes birbirini yanlış anlamakta 1. si biz misafirle atışmadık fikir alışverişi diyelim buna, mim arkadaşımızında size kırıldığını sanmıyorum öyle değil mi * mim?

O Klın kafalı cümleside nerden çıktı anlamış değilim bence hiç kimse üzerine alınmasın ve söyleyende ne kendine nede başkasına söylemiş olsun isterseniz bu konuyu burada kapatalım arkadaşlar ne dersiniz :? :)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sevgili simurg,
estağfirullah, bin kez... o ne biçim kelime öyle... ben de sizi tenzih ederim. o uzunca yaptığım yorum, bilmiyorum belkide çok gereksiz bir yorumdu... sadece spontane gelişen anlık duyguların bir tezahürü diyelim. fakat, gelişigüzel, sallapati yazıldığını bilahare farkettim. silmeyi bile düşündüm. fakat, yazılmış ve oraya mal olmuştu. sizin verdiğiniz o güzelim cevabınız bitti mi diye nihayetlenince -her kim için, ve ne amaçla yazılırsa yazılsın- onu kendime bir ilaç niyetine alıverdim! dedim ya, tamamen kendimin kendimle olan imtihanıdır bu sadece... beni tanımış olmalısınız, bunu mütemadiyen yaptığımı bilirsiniz... bir bahane bulur, fakiri sigaya çekerim...

Þ

þeyda

Guest

Ya sizler ne kadar mükemmel kişilersiniz :) Söyleyecek söz bulamıyorum :-X
Bende kendi adıma sadece diyorumki bu konuşma içerisinde farkına varmadan bir hata yapmış isem affedin lütfen .Rabbim bu güzel dostluğunuzu ve iyi niyetlerinizi daim etsin ve sizlerden razı olsun eksik olmayın Allaha emanet olun ..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

[email protected]' Alıntı:
ben herkesten özur diliyorum.. hersey benim yuzumden yasandi :-[ hakkinizi helal edin
estağfirullah ablacım... olur mu hiç... olur bazen böyle vakalar... helal edilecek bir hak olmasa da, helal olsun yinede... aslında özür dileyecek biri varsa o benim, bazı takıntılarım yüzünden üzdüm sizleri...

S

SimurG

Guest

MiM' Alıntı:
o uzunca yaptığım yorum, bilmiyorum belkide çok gereksiz bir yorumdu...
Yahu hocam, bu 'gereksiz' cümLeLeri kendinize nasıL yakıştırırsınız anLamıyorum..

Sizin en 'gereksiz' gördüğünüz yorumunuz ya da yazınızLa biLe en az bin yüreği hopLatmaya yetecek kadar heyecanLı, aksiyonLu ve kuvvetLidir..

İnanmazmıyorsanız buyrun fussiLet aiLesine sorun :)