***sen ve sensizlik***

N

nurum

Guest
Ynt: ***sen ve sensizlik***

Mim hocam'dan alıntı
bu arada bir isteğini yerine getiremediğim için çok üzgünüm ablam... lütfen hakkını helal et. bu sanal alemde cevap yazamadığım tek istek bu senin isteğindi... daha doğrusu, kendimi bu konuda yetkin görmemiştim. galiba abi'den bu yüzden biraz dargın gibisin... umarım abisini maruz görürsün ablacım... Allaha emanet ol.

Öncelikle bu değerli yorumunuz için sağ olun hocam...şiir yazamıyorum ben daha sadece duygularımı aktarmaya çalışıyorum...şiir yazabilmem için Kelimelerin dansı için kelime darcığımı geniişletmem lazım inşaAllah...ben sadece
duygumu yazıyorum inşaAllah yanlışlarım yoktur.
Bu arada ilk şiirim için yorumunz için teşekkür ederim. :) :)
hocam yazdığınız not size yolladığım şiirin tercümesini istemiştim sonrada sizce bu neyi ifade ediyor demiştim ondan mı bahsediyorsunuz ? eğer öyleyse dediğim gibi isterseniz deiştim
o yüzden herhangi bir anlınma söz konusu değil yani :) bence o şiir ilahi sevgiyi temsil ediyor olabilir mi hocam ?? :D selam ve dua ile kalın hocam

MiM

Admin
Yönetici
Membership

nurum' Alıntı:

hocam yazdığınız not size yolladığım şiirin tercümesini istemiştim sonrada sizce bu neyi ifade ediyor demiştim ondan mı bahsediyorsunuz ?

evet ablacım, ondan bahsediyordum. şiirin tercümesini yapmıştım, lakin neyi ifade ediyor olabileceği konusundaki sualinizi cevaplayamamıştım... anlayabildiğim kadariyle, Rabb-i Teala'nın 'Sani' sıfatıyla yarattığı tabiatın olağanüstü güzel ahengi ve armonisi içinde sevgili ile geçen dakikaların verdiği enfüsi haz'dan bahsediyor...

N

nurum

Guest

sağolun hocam çok aydınlatıcı oldu :))))

G

GuLBeRG

Guest

Ya taktın sen de yorum talebime mim hocam :)))

Nurum ile kıyaslama yapma yahu ...Hiç sevmem kıyaslamayı :) Ama daha çok kırıldım hıh işteeeeee:))

N

nurum

Guest

herkesin yeri ayrıdır bunu bildikten sonra kırılmaya gerek yok kardeş can !!!!