Sanat Bölümü

• Konbuyu başlatan ,,,
  • Başlangıç tarihi
?

,,,

Guest
Sinema-Tiyatro-Senaryo bölümü vardı bir zaman hatırlarsınız gereksiz diye arşive taşınmıştı ya..Öncelikle Oktay ve bendeniz bu bölümün yeniden açılmasını talep ediyoruz.Oktay bu bölümün tek yetkilisi olmak istiyor,tüm sorumluluk bana ait diyor..Biraz da bu bölümün arşive taşınmasına içerlemiş Şikayetim Var adı altında bir başlık açarak bu konudaki rahatsızlığını dile getirmiş gerekenin yapılmasını üst rütbeli yöneticilerimizden arz/rica ederiz..

[TB] Benzer konular

Ynt: Sanat Bölümü

Tarık abi, az ilgi gören yada hiç ilgi görmeyen bölümleri silen benim. Buna sanat bölümü dışında birçok bölümde dahildir. Şahsi görüşüm oktay yücelin bu konuda kırılmaya hakkı yok. Çünki tek yetkilisi olarak ona emaneten açılan bölümün silindiğini dahi, ancak iki ay sonra anlamış. Siteye giremeyişinde muhakak önemli sebepleri vardır, ama sanat bölümünde içinde mesaj dahi olmayan, bir sürü boş bölüm vardı ve silinmek zorundaydı.

Bu konuda eğer birilerine haksızlık yaptıysam, kırdıysam çok özür diliyorum. Haklarınızı helal edin. Fakat ben kendi adıma açtığım şiir bölümümü dahi, bir ay sonra askere gideceğim, dolayısıyla ilgilenemem diye sildim. Yani ilgi görmeyen, ya da ilgilenilmeyen bölümlerin silinmesi konusun da kimsenin kırılmaya hakkı yok diye düşünüyorum.

Sanat bölümü açılsın bende isterim, çok faydalı bir bölüm olacağına da eminim. Ama benim talebim, sanat bölümüne ayrı bir kategori açılmasın, var olan bir kategorinin içinde bölüm ve bölümün altında ona dair alt bölümler açılsın, böylelikle sitede ki karmaşıklığıda aza indirmiş oluruz.