Sadece babamı özlemiştim...

• Konbuyu başlatan melllekk
  • Başlangıç tarihi
M

melllekk

Guest
Babam yurtdışında çalışıyordu ve ben babamı çok özlüyordum. O sabah erkenden kalktım çok iyi hatırlıyorum; kırmızı çiçekli bir elbise almıştı annem ısrarla onu giymek istemiştim, oysa hava soğuktu ve elbise havaya uygun değildi, ama inatla giymiştim.Babamı görmeye hazırdım , içim içime sığmıyordu. Sokak kapısının zili çaldığında yerimden fırlayarak babamı karşıladım.
- Aman da aman benim kızım ne güzel olmuş böyle, ama bir tanem bence kalın bir şeyler giymelisin'' diyerek gülümsedi. Oysa ben o elbiseyi babam için giymiş, beni kucağına almasını ve sımsıkı sarılmasını beklemiştim. Babam elindeki torbayı işaret ederek ''Bak senin için neler aldım ''dedi.İçimden “baba seni çok özledim hiç bir şey istemiyorum sadece beni kucağına al ,sarıl bana” diyordum , ama babam fark etmiyordu.. ne beni, ne de gözlerimdeki özlemi...
Canım dedem.. Beni bir tek o anlamıştı ve babama dönerek:
-Oğlum çocuk seni özledi bir şeyler söyle kucağına al günah değil mi yavrucuğa?Babam gülümseyerek elini özenle taranmış saçlarıma götürdü ve hafifçe okşadı.O sırada annem söze karıştı, ''Bey karıştırmasana çocuğun saçlarını!!..”.Anneme öfkeyle dönerek var gücümle bağırdım.
-Karıştırsııın! SEVİYOO...!!

[TB] Benzer konular

H

hattab_sehadete_sevdali

Guest
Ynt: Sadece babamı özlemiştim...

EFENDIM DEYINCE BIR AN KENDIMI 50 60 YASINDA HISSETTIM ESTAGFİRULLAH KARDEŞIM DEMEN YETER LI :)

H

hattab_sehadete_sevdali

Guest
Ynt: Sadece babamı özlemiştim...

:) est