sız olsanız napardını

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest

:lol:
AYETEL KÜRSİYİ OKURDUM....DUA EDERDİM....SONRA ANAHTARLAR ELİMDEYSE BAGAJA GİRİP ORDA HATİM İNDİRİRDM RABBİMİN GÖNDERECEĞİ YARDIMI BEKLERDİM.....BİRKERE AYI DEĞİLDE BİR KÖPEKLE KARŞI KARŞIYA KALMIŞTIM..VE KÖPEKÇİK HIRLIYORDU....DEDİM YÜZÜMÜ KORUYAYAYI SALDIRIRSA BACAĞIMI FEDA EDEYİM BARİ DEMİŞTİM BUNUN MUHASEBESİNİ YAPMIŞTIM....AMA AYETEL KÜRSİYİ OKUMUŞ RABBİME DUA ETMİŞTİM.....SONRA BEN DURUDUĞUM YERDEN HİÇ KIPIRDAMADAN ÖYLE DURUP DUA OKUMAYA DEVAM ETMİŞTİM HAMDOLSUN KÖPEKÇİK ARKASINI DÖNÜP GİTTİ.......BENDE YAVAŞÇA ORDAN AYRILMIŞTIMM..

[TB] Benzer konular

U

uzaklardaki

Guest
Ynt: sız olsanız napardını

Kelime-i Şehadet getirmeye başlar. Bitirmeden kalpden giderdim : ))

N

nazlým

Guest

ben hemen Allaha sığınır,rahmetli ananemin öğrettiği duayı okurdum..eminimki o hayvan baan zarar veremezdi..

S

Sukut

Guest

korkunç bir durum şimdiden karar vermek zor valla :)

Z

zülüf

Guest

tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır...... ;*)

Z

zülüf

Guest

banada öyle geldi hocam......ama çaktırmadım.... ;*)

R

Resulehasret

Guest

FoLCaN' Alıntı:
Kelime-i Şehadet getirmeye başlar. Bitirmeden kalpden giderdim : ))
&) &)

Ben olsam arabaya girerdim hemen yada boş bir yere doğru kaçmaya başlardır ayı bu kendini kaldırana kadar ben fizana bile kaçarım :D Kaçarkende ayı oğlu ayı deyip hakaret ederdim :)

U

uzaklardaki

Guest

Sen kaçarken kayıp düşerdi ayı ;*)

A

ayisigi

Guest

ayida düsüp kalkmaktan hal kalmaz beni bırakır bendeee yerinden cıkacak gibi atan kalbimin üzerine bastırır arabama binerdim :D :D :D ama ne okurdumm baskaa onu hic bilemiyom aklıma gelirmiydii yada orası mechul ???

M

mehru

Guest

ben görsem karşımda ilk tepkim ağlamak olurdu..Rabbime çok yalvarırdım..neolur bir şans ver bana diye..neolur bitmesin burda hayatım diye..ya çok feci bişi bu ya..direk kalpten giderdim..

G

garip_kul

Guest

dua ederdim kacsam gelecek mevlama yalvarır yetiş RABBİM YETİŞ ağlamaaa ağlamaaa ağlamaaa

I

israaa

Guest

ayı oğlu ayı mıı kahkahaa kahkahaa kahkahaa

yaa sankii ayı oyun oynamakk istiyoo yakalambaç gibi bişi resimdenn öyle anlaşılıyoo kahkahaa neysemm
ımm benn dee gell kuçu kuçuu derdimmm &) sana şeker vericmm derdimm.. kahkahaa
şaka bi yana eğer öyle bişi olsaydı ben de ayetel kürsiyi okurdumm melekler baş ucumda belirirdii..ve Allah ın izniylee bişicikk olmazdıı.. :) tabi o anda aklıma gelirsee cray ben de bunun köpek versiyonunu yaşadım cray