Sırr-ı nihan

Esselamun aleykum

Değerli arkadaşlarım, üye adımı gizli sır anlamına gelen ''sırr-ı nihan'' adı ile değiştirdim. Bilgilerinize sunarım.

ALLAHa emanet olun.

[TB] Benzer konular

...Tefekkür...

Hüznüm yüreðime dokunan dûamýn sûkûtudur...
Ynt: Sırr-ı nihan

Ve Aleyküm Selam,

Hayırlı olsun Kardeşim.....Eski İsminde çok güzeldi.... :)

Ama buda Çok hoş.....Farklı bir isim olmuş..Gayet Şık....

Hayırlarla Kullan kardeş CAN....

Rahman'a emanet ol.

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Tema üyesi

sırr-ı nihan' Alıntı:
üye adımı sır anlamına gelen ''sırr-ı nihan'' adı ile değiştirdim.
yeni nickin hayırlı olsun sevgili hasan'ım... yalnız, resulehasret sana daha yakışanı idi diye düşünüyorum. bi de manası "gizli sır" anlamına geliyor. nihan, osmanlıca da gizli anlamı taşır.

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

hayırlı olsun abi :)bende değiştirsem mi acaba :)

?

...

Guest

Hasan'a benden bulaşmış olma ihtimali bir hayli yüksek..Hayırlı olsun Sırr-ı Nihan ;)

Ablalar, abiler sağolun yorumlarınız için.

İsim değiştirme konusunu çok düşündüm, tarttım. Ama peygamberimize duyulan hasretin ve aşkın insanın kendi içinde, yani bir gizlilik niteliği taşıması gerek diye düşündüm. Bu sebeple Resulehasret isminin gösterişten ibaret olmasını istemediğim için ve belkide bunun gösteriş olmadığını kendime telkin için böyle isim seçtim. Hayırlı olur inşaALLAH.

ALLAHa emanet olun.

B

Bevadih

Guest

MiM' Alıntı:
Şehadete Vurgunum' Alıntı:
hocam bu değiştirebilirsin demek oluyor ??? :) ::)
hı hı! :D :D :D

:D

Hayırlı olsun HasanCan...

Çok güzel ve anlamlı...Nikinle yaşa:)

**Bende hiç söylemedim utandım şimdi :-\ Benimki anlık değişim .."Dönerim aslıma" diye ses etmedim..Özür dilerim herkesten..!

fussilet

Üye
Yönetici

Nihan'sın Dide'den, Ey Mesti Nazım...
Bana Sensiz cihanda Can Ne Lazım...

G

GRAFÝKER

Guest

BU ilk değişimin değil isim konusunda.Ben seni değişiklikte gördüm önce isminle sonra da resulehasret'e alışmaya başlamıştım ki yine değişmiş.ne diyelim ki hayırlı olsun isim senin ismin TIPKI HAYATIN gibi o yüzden kendi adıma bana söz düşmez.KARARLARI sen kendin için doğru vermelisin hayatın her alanında daima...

K

kumsaati

Guest

GRAFİKER' Alıntı:
BU ilk değişimin değil isim konusunda.Ben seni değişiklikte gördüm önce isminle sonra da resulehasret'e alışmaya başlamıştım ki yine değişmiş.ne diyelim ki hayırlı olsun isim senin ismin TIPKI HAYATIN gibi o yüzden kendi adıma bana söz düşmez.KARARLARI sen kendin için doğru vermelisin hayatın her alanında daima...
Resulehasret dier adınızla artık sırr-ı nihan abim öncelikle hayırlı olsun yeni isminiz..
Grafker abimin bu yorumu dikkatimi çekti
Her Dostun, Dostuna yaptığı çok nadide yorumlardandır
Dostlar genelde her koşulda, Dostunu bu ve benzeri şekilde uyarırlar :) dikkate almanda yarar var diye düşünüyorum :)
Çok şanslısınki böyle bir Dostun var .. ;)

Bu arada Grafiker abi imzanda pek şık havamı atıyon grafik biliyom diye :D

Doğru söyledin kardeşcan, çok şanslıyım. Grafikerin üzerimdeki hakkını ödeyemem asla ve o güzel dostluğunun karşılığı yok benim için şu dünyada. ALLAH her daim razı olsun kendisinden.

Güzel yorumun için EyvALLAH kardeşcan..

Diğer büyüklerimin yorumları içinde eyvallah, sağolun varolun inşaallah.

fussilet

Üye
Yönetici

hocam, şu senin yeğenin şehadete vurgun varya.. ona söylede çalışsın vaize olsun :)))

Þ

Þehadete Vurgunum

Guest

Fussilet' Alıntı:
hocam, şu senin yeğenin şehadete vurgun varya.. ona söylede çalışsın vaize olsun :)))
sen nie demion:):)

ewet haklısın bişeyler yapmam lazım böyle dünyalık işlerle olmuyor anneden olmassa şimdi kuran kursu var burda yatılı oraya giderdim ama malumm baklım allah izin verise kursa yazılırım inşallah:)