Sınava Çğzüm'le hazırlanan gençler Murat Boz'la coştu

• Konbuyu başlatan hamza
  • Başlangıç tarihi
H

hamza

Guest
Sınava Çözüm'le hazırlanan gençler Murat Boz'la coştu

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Orman Bakanlığı ve Kültür Turizm Bakanlığı ile birlikte ağaç dikerek Türkiye'yi Yeşillendirme Projesine destek veren Çözüm Dergisi Dershaneleri öğrencileri yaklaşan sınav öncesinde Murat Boz konseriyle eğlenceli bir gece geçirdi.
Ankara AKM Hipodrom Alanında sahneye çıkan Murat Boz, "Aşklarım Büyük Benden" albümünde yer alan şarkıları ve sevilen bestelerini seslendirdi. Birbirinden güzel şarkıları ve performansı ile dikkat çeken Boz, iki saat boyunca sahnede kaldı. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçıya sahnede dansçılar şovlarıyla eşlik etti.
2012 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından Yılın Altın Eğitim Markası seçilen Çözüm Dergisi Dershaneleri Yönetim Kurulu Ãœyesi ve Kızılay Çözüm Dergisi Dershaneleri Kurucusu Ahmet Akça teşekkür konuşmasında, Türkiye'nin Eğitim Markası Çözüm'ün, Türkiye'nin en iyi erkek sanatçısı Murat Boz'la bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Gecenin sonunda Akça, projeye destek veren Orman Bakanlığı ve Kültür Turizm Bakanlığı yetkilileri ile sanatçı Murat Boz'a teşekkür plaketi verdi.
YAYIN TARİHİ: 28.05.2012
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı haberin tüm hakları Diyalog Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Source: Sınava Çözüm'le hazırlanan gençler Murat Boz'la coştu

[TB] Benzer konular