(((SÜKUTUMUN ÇIŞLIKLARI)))

• Konbuyu başlatan nurum
  • Başlangıç tarihi
N

nurum

Guest
Ynt: (((SÜKUTUMUN ÇIĞLIKLARI)))

uzun hemde baya uzunca bi süreden sonra yazdım şiir bilmem esti yine rüzgar dök dedi kalem çığlığını..biliyorum bu sefer ki güzel olmadı ..hepinizden af ola hocalarım..selametle

fussilet

Üye
Yönetici

Gönül söylemiş, beğenmemek elde mi?

gönül söyler ben dinlerim...
gönül sızlar ben inlerim...

işte böyle kardeşim, Duaların için teşekkür ederim, bilmukabele...

R

rusenim

Guest

cok güzel hüzünlü bi şiir maşallah

M

MannaQ_UseR

Guest

Maşallah çok güzeldi wesselam

N

nurum

Guest

eyvallah Allah razı olsun okuyan gözlerinize sağlık..

K

kumsaati

Guest

hocam maşallah barekallah
harika yazmışsın
sen bu işi baya ilerlettin gerçi şiirlerinde hep aynı güzel sana özgü olan tad var ama daha da ilerlemeni daha çok şiirini okumayı diliyoruz
alıntı yaptım izninizle :)
kalemine kuvvet ;)

S

SimurG

Guest

YazıLış tarihine bakıLırsa, benim bir dönem oLmadığım zamanda yazıLmış ve benim yeni haberim oLuyor bu güzeLim şiirden.. O kadar güzeLdi ki, bittiği için üzüLdüm desem yeridir.. Hani manas destanı gibi binLerce kıta dahi yazmış oLsaydın,zevkLe okurdum emin oL.. Çok beğendim.. KaLEmin hiç susmasın güzeL yürek !

SeLam ve dua iLe..

N

nurum

Guest

bu kadar güzel kelimelerden oluşan bu cümleyi senin elinden yazılmasını görmek beni çok mutlu etti simurg ::).
Bu acemi yazdığım şiirime yazdığın yorum beni çok mesut etti.selam ve dua ile simurg can ;)

N

nurum

Guest

kumsaati'm değerli yorumun için sağolasın..
alıntı için ne demek tabikide...ama malesef değerli değildir şiirlerim benim gözümde daha.amlamları yükleyemediğim çok şey var...zamanla inşaAllah
sonra dedğin gibi yazdığım şiirlerimde hep aynı bir tat olduğu doğrudur..Çünkü yazarken ki düşüncem aynı olmasından kaynaklanmakta...