Resimlerin Dili...

• Konbuyu başlatan kumsaati
  • Başlangıç tarihi
K

kumsaati

Guest
aslında daha önce kendi yaptığım çalışmalarımı eklemiştim
ama sitede çıkan bir sorunda ( forum geri gitmişti ) konu silindi
şimdi yavaş yavaş tekrar kendi yaptıklarımı eklemeye çalışıcam canlar izninizle... ;)

[TB] Benzer konular

B

Büþra

Guest
Ynt: Resimlerin Dili...

Emeğinize sağlık ablam..Yalnız bir ricam olacak:Mümkünse martı resimlerini de ekler misiniz? Çok severim martıları.. :)

K

kumsaati

Guest

Büşra' Alıntı:
Emeğinize sağlık ablam..Yalnız bir ricam olacak:Mümkünse martı resimlerini de ekler misiniz? Çok severim martıları.. :)
tabikide senin için bundan sonra martılı resimlerle yapmaya dikkat edicem inş :)

G

GuLBeRG

Guest

OOooOO ... maşallah kumsaati can ne güzellikler bunlar böyle maşallah ellerine sağlık

çok hoşlar..

B

Bevadih

Guest

Kumsaati çok hoş çalışmalar..

Yazılarda insanın ruh halını yansıtır cinsten olmuş..!

Emeğine sağlık teşekkür ederim...

Peki bunları yapmak zormu..? Burada anlatsan yapmak isteyenler için nasıl olur?

Gördüğüm kadarı ıle ilgin ve bilgin var bu konularda..gecende hazırladığın bir videoyu sunmuştun ..oda hoştu..

Kendi adıma faydalanmayı isterim senden eğer sende ıstersen:
)

G

GuLBeRG

Guest

aynen ben de öğrenmek isterim

K

kumsaati

Guest

Bevadih ve Rusenim ablalarım beğenmenizle ve belirtmenizle beni ne kadar mutlu ettiniz anlatamam
çok teşekkür ediyorum... Güzel yorumlarınız için..

tabikide anlatırım
bunları photoshop ta yapıyorum ablalarım benim photoshop(fotoşop) a çok ilgim vardır bikaç senedir üstünde kendi kendime denemeler yapıyorum böyle kendi çapımda birşeyler yapmaya başladım

öncelikle bu programı indirmekle paşlıyabilirsiniz biraz büyük bi programdır yanlız
ben size şöyle güzel hem byutuda küçük ve çok kaliteli işler yapabileceğiniz bir program vereyim

Güllerim' Alıntı:
Şok! Şok! Şok! Portable Olmayan!! Bu Program Sadece 53 MB
S.erial yok! C.rack yok! Pacth yok!
Sessiz kurulum..

indir:
http://rapidshare.com/files/169937802/adobe_cs3.RaD.rar

alternatif (carolyn54):
http://www.4shared.com/file/77100967/922b6fed/adobe_cs3RaD.html

Adobe Photoshop CS3 Dersleri (video)
http://www.bilgisayarbilisim.net/adobe_photoshop_cs3_dersleri-t34219.html
bu hem tükçe hemde boyutu küçük şimdi ben bu programda çalışıyorum memnunum :)

kurcalaya kurcalaya internette programın kullanışları resimle olsun video olsun anlatımları var

bevadih ablam video yuda Windows "Move Maker" programında yapıyorum oda her bilgisayarda vardır kullanımı çok basittir deniye deniye öğenebilirsiniz

sormak istediğiniz her soruyuda bana sorabilirsiniz elimden gelen hertürlü yardımı yapmaya hazırım inşallah :) :)

B

Bevadih

Guest

Verdiğin linkleri ayrı ayrı mı ındıreceğım ..Farklı programlar mı yanı?

Ve benim pc laptop "Move Maker" programı yok..Onuda indirmem gerekıyor o zaman..

Ve TakeOne iş düşüyor:)

Linkini atsın bu programın..

İnşAllah becerebilirim ..Bakma bile Çok hoşuma gidiyor, yapsam ne çok sevınırım kımbılır:))

Teşekkürler ilgin için ..Gerektikçe rahatsız ederim seni tamam mı?

G

GuLBeRG

Guest

Teşekkürler indirmesine indirdim de o yazı fontlarını nasıl ayarlıyorsun resimli anlatim mümkün mü olmasa msn de görüşelim bu konuyu :))

K

kumsaati

Guest

canlar hakkınızı helal edin geç yazdım

Rusenim ablam msn de sana anlattığım gibi zamanla herşey oturacak inşallah ;)

Bevadih ablam hımm o zaman sizin pc de vista yüklü o yüzden yok sanırım xp olsaydı olurdu da
o program indiriliyormu bilmiyorum
ama video yapmaya yardımcı birçok program var nero var mesela oda iyidir ama  o oldukça büyük bir program

Ve TakeOne iş düşüyor:)
katılıyorum :)

ve ablam o linklerden en basındaki link
yani
indir:
http://rapidshare.com/files/169937802/adobe_cs3.RaD.rar

burdan indirebilirsiniz çok kolay bir kurulumu var bunun indirdikten sonra dosyayı açıp tıklamanız yeterli başka birşey yapmıyorsunuz kendiliğinden kuruluyor
zamanlada kurcaladıkça daha iyi anlarsınız Rusem ablamada söylediğim gibi nette çok anlatımlar var photoshopun herşeyini resimli anlatmışlar netten faydalanabilirsiniz..

B

Bevadih

Guest

est canım...ilgin için çok teşekkür ederim...

Uğraşacağım bakalım neler yapabıleceğım..

Var/olasın...

G

GuLBeRG

Guest

Maşallah kıskandım yahu :( ne güzel olmuşlar tütütütütüt :)emeğine sağlık can... daha güzellere insallah...

K

kumsaati

Guest

Rusenim' Alıntı:
Maşallah kıskandım yahu :( ne güzel olmuşlar tütütütütüt :)emeğine sağlık can... daha güzellere insallah...
Allah razı olsun ablam