reklamlarla ilgili!

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
selamun aleykum,
değerli kardeşlerim... iki gündür fussilet hocanın yeni teması extreme15'i kullanıyor idim. ve yazılar-mesajlar reklamdan boğulur hale gelmişti... mesela tek cümleli veya bu tür kısa mesaj ve yorumları reklamlar arasında bulamıyordum adeta... tam kafayı yedirecek cinsten.

derken eski temam olan Newton'a döndüm. yani newton 2.0 olanına... az evvel reklamlardan boğulan yazı ve mesajlara tekrar baktım... yoktu!

yani newton temaya geçince o reklamların hiçbiri yoktu ve yazılar, mesajlar tertemizdi...

kafayı yemek istemeyenlere bu müthiş buluşumu armağan ediyorum!

temasını değiştirmek isteyenlere:

gerçi hemen herkes temanın nasıl değişeceğini bilir ya, belki yeni gelen, bu işte acemi olan kardeşlerimiz olabilir, o yüzden yazayım...

profilinize tıklayın... sol taraftaki menü içinden forum ayarları'nı seçin... çıkan sayfanın en üstünde tema için, "değiştir" butonunu göreceksiniz... onu tıklayın ve dilediğiniz temayı seçin...

benim bahsettiğim newton teması iki tanedir... biri yukarılarda, biri aşağıda... siz aşağıda olan newton 2.0 olanı tercih edin... gri tonlu bir tema olmasına rağmen üst başlığı sekiz ayrı renk seçeneklidir... bu özellik başka temaların hiç birinde yok sanırım...

Ã

þeyda

Guest
Ynt: reklamlarla ilgili!

hocam sizin söylediğiniz tema çok karanlık geldi bana, ben new2_11 kullanıyorum gayet iyi ..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

şeyda' Alıntı:
hocam sizin söylediğiniz tema çok karanlık geldi bana, ben new2_11 kullanıyorum gayet iyi
beyaz temalar gözü yorar ablacım... bu bahsettiğim tema gri renktedir, öyle karanlık falan değil... bilakis, göz sağlığı açısından en iyi renk diyebilirim. peki reklamlar bu new2_11 de çıkmıyo mu?

B

Bevadih

Guest

Siyah ve diğer ağır tonları seviyorum...Sizin tavsiye ettiğiniz temada çok güzel...renk secenekleri var...yazı büyütmede yapılıyor mu bunda Mim abi ?

Ben Web2_11 temayı kullanıyorum...alıştım...sanki mekanı geniş,ferah evler gibi :)

Bu kullandığım tema daha az yorucu gbi... ::)

Bahsettiğiniz reklamlardan boğacak kadar olmasada imza bölümünde çıkıyor malesef...

Temaya göre bu reklam işinide anlamış değilim aslında...
Yani ziyeretci olarak giren biri reklam çıkan temada bizimde müzdarip olduğumuz olumsuz rekamları görmesi bizim vebalimizde değil mi?

Reklam konusu gündeme her geldiğinde tema değişmemiz söylendi...Hadi biz değişerek görmüyoruz..Ziyeretçiler bunu nasıl yapacak...Reklamlar ile muhatap olmayacaklar mı?...Reklam konusunu hiç anladım vesselam... :(

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

Bevadih' Alıntı:

Reklam konusunu hiç anladım vesselam... :(
sevgili ablam, anlaşılan sen bu işe çok kızmışsın... :D
sana katılıyorum...

ablacım, yazı büyütme işini daha evvel yanılmıyorsam kumsaatiydi, öğretmişti bize...
çok basit bi yöntemle dilediğin kadar büyütüp küçültebiliyorsun...

büyültmek istediğin yazınını üstüne mausu tutuyorsun. sol elinle ctrl tuşuna basılı tutup sağ elinle farenin üzerinde bulunan yuvarlak nesneyi aşağı-yukarı hareket ettirdiğinde yazıyı dilediğin evsafta büyültüp küçültebiliyorsun. bunu bi kez yapınca o site üzerinde bu ayar sabitlenmiş oluyor...

hadi bi dene bakalım ablacım...

B

Bevadih

Guest

mausum yok abi...kullandığım yerden yapmak istedim olmadı :-[

New2_11'den kastınız web2_11 mi acaba..?

Ziyaretçilerin tema değiştirme seçeneği olmadığı için reklamların gözükmediği bir temayı varsayılan tema yapabiliriz...

İnşallah uygunsuzluklar tez zamanda sona erer... Takipteyiz inşallah...

D

DAMRAM

Guest

VALLAHİ BEN TEMA DEGISIMI TARAFTARI DEGILIM BENIM GÖRMEDIGIM REKLAMI GELEN ZIYARETCILER GÖRDÜKDEN SONRA
ICIMIN RAHAT EDECEGINI DÜSÜNMÜYORUM BEVADIHIN DEDIGI GIBI VEBAL ALMAZMIYIZ NETICEDE DINI FORUMA YAKISMAYACAK REKLAMLARI SOKUYOR GOGLE REKLAMLARI VE ELIMDEN GELDIGINCE BANLANCAK LINKLERI YOLLUYORUM FUSSILET HOCAYA AMA NAFILE HER ZAMAN KARSIMA MUHAKKAK FORUMUMUZA YAKISMAYACAK REKLAMLAR CIKIYOR BUNUN CARESI OLAMASI LAZIM TEMA DEGISMEKLEDE CARE OLUNMAYACAGINI HEPIMIZ BILIYORUZ HAKINIZI HELAL EDIN AMA BUI ACI GERCEKLER BIR AN ÖNCE REKLAMLARIN KALDIRILMASI GEREKIYOR ACIZANE FIKRIM BUDUR BILEMEM BANA KARTILAN OLURMU KARSI CIKAN OLURMU AMA BÖLE REKLAMLARI GÖREN ZIYARETCILERIN BAZILARI ART NIYETLI OLARAK GIRIP CINSEL ICERIKLI KONULAR ACMAYA BILE CÜRRET EDIYORLAR DAHA DÜN BIRINI BANLADIM CINSEL ICERIKLI ILAC REKLAMI YAPMISTI BENCE BU REKLAMLAR BIZIM FORUMUMUZA COK ZARAR VERIYOR VESSELAM

liprade' Alıntı:
New2_11'den kastınız web2_11 mi acaba..?

Ziyaretçilerin tema değiştirme seçeneği olmadığı için reklamların gözükmediği bir temayı varsayılan tema yapabiliriz...

İnşALLAH uygunsuzluklar tez zamanda sona erer... Takipteyiz inşALLAH...
Üsttekini ziyaretçiler için demiştim...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

yav bu reklamların çıkmadığı temalardan birini (mesela newton 2.0) varsayılan yapsaydık, ziyaretçilerde reklam göremezlerdi o zaman...

olmaz mı yani?

B

Bevadih

Guest

olur tabiki abi...

Fussilet'in reklamlara bakışı farklı...Hiç sesi çıkmıyor..Çıktığında da "bu reklamlar kalacak bu böyle biline" diye bir tavırla cevap verecek..:) Ama bu reklamları ayıklama işi yapılamıyor işte ne yapılırsa yapılsın...

Hayırlısı diyelim.."Yarar umarken<ziyanda olan" olmayalımda inşallah...

Ve son dönemlerde uygunsuz reklam linki atma işi fazlalaştı..Bununda vardır sebebi ...

D

DAMRAM

Guest

Bevadih' Alıntı:
olur tabiki abi...

Fussilet'in reklamlara bakışı farklı...Hiç sesi çıkmıyor..Çıktığında da "bu reklamlar kalacak bu böyle biline" diye bir tavırla cevap verecek..:) Ama bu reklamları ayıklama işi yapılamıyor işte ne yapılırsa yapılsın...

Hayırlısı diyelim.."Yarar umarken<ziyanda olan" olmayalımda inşALLAH...

Ve son dönemlerde uygunsuz reklam linki atma işi fazlalaştı..Bununda vardır sebebi ...
cok haklisin bacim ben sustum daha diyecek söze ne hacet