Reklamlar

fussilet

Üye
Yönetici
arkadaşlar reklamlar 3 ay sitede kalacak, ona göre bir plan çizildi, eğer karşınıza uygunsuz reklamlar çıkarsa lütfen bana linkini özel mesajla bildirin...

bu konuda çok kararlıyım...

saygılar...

[TB] Benzer konular

T

TakeOne

Guest
Ynt: Reklamlar

Bir kaç gündür karşılaşıyorum. Sabahta çıkmıştı. Adminlerimize yeni bir konu başlığı ile sordum. Bir arkadaşımlada istişarede bu mesajı silerler dedim. 30 dk geçmeden sorma gereği bile duymadan, hadi sormuyorsun bilgilendir en azından. Mesajı sildiniz.

Linkini bulamadım. Ana senin bir mesajın vardı fussilet, kim silerse silsin arkadaşlara bilgi versin diye.
Neden bilgi dahi verilmiyor. Bu nedir acaba ???

fussilet

Üye
Yönetici

TakeOne' Alıntı:
Bir kaç gündür karşılaşıyorum. Sabahta çıkmıştı. Adminlerimize yeni bir konu başlığı ile sordum. Bir arkadaşımlada istişarede bu mesajı silerler dedim. 30 dk geçmeden sorma gereği bile duymadan, hadi sormuyorsun bilgilendir en azından. Mesajı sildiniz.

Linkini bulamadım. Ana senin bir mesajın vardı fussilet, kim silerse silsin arkadaşlara bilgi versin diye.
Neden bilgi dahi verilmiyor. Bu nedir acaba ???
muhterem kardeşim, silen kişi elbette bilgi verecektir için rahat olsun...

T

TakeOne

Guest

Reklamlar konusunda bir daha azımı açmayacağım...

fussilet

Üye
Yönetici

bu konuyu okumadan veya duyurular kısmına bakmadan, lütfen kimse özel mesajla gelip beni çocuk azarlar gibi azarlamasın, karşınızda çocuk yok ...

reklamları tıklamayalım, eğer reklamlar üzerinde adres varsa o adresi bana bildirin... özel mesajla ben kaldıracağım...

ayrıca şuraya bakın lütfen : http://www.fussilet.com/google-reklamlari-t25006.0.html