Regaip Kandilia€™nde eller semaya açıldı

fussilet

Üye
Yönetici
Regaip Kandilia€™nde eller semaya açıldı

İbadetlerini Osmanlıa€™nın en önemli mimari yapılarından birisi olan Selimiyea€™de gerçekleştirmek isteyen insanlar, civar il ve ilçelerden saatler öncesinden yola çıktı. Akşam namazını kılan Edirneliler, cami görevlileri tarafından okunan Kura€™an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerifa€™i dinledi. Akşam namazından sonra gelmeye başlayan vatandaşlar, camiyi kısa süre içerisinde doldurdu.
Cemaat, Edirne Müftüsü Ömer Taşçıoğlu tarafından yapılan duaya eşlik etti. Yatsı namazını kılan müminler, evlerinin yolunu tuttu. Burada Selimiye Camiia€™ne getirilen ve üzerinde a€œBismillahirahmanırahim, Muhammed Mustafaa€ yazısı bulunan ağaç, cemaatin ziyaretine açıldı. Onlarca insan ağaç üzerindeki yazıyı incelemek üzere kıyasıya mücadele verdi. Görevliler, meraklılara ağacın bulunuş sürecini anlattı.
Bu haber 9 defa okundu.Avea aboneleri ABONE yazıp 9462a€™e göndererek ilanları cep telefonlarına alabilirler. İptal için a€œİPTALa€ yazıp 9462a€™ye göndererek de servisten ayrılabilirsiniz.Servis haftalık 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Fiyatlara % 18 KDV ve % 25 ÖİV dahildir. Paket üyeliği aylıktır.Günde 2 bilgilendirme SMS'i gelmektedir

Source: Regaip Kandilia€™nde eller semaya açıldı
 
[TB] Benzer konular Forum Tarih
D Arşiv 2 3K

[TB] Benzer konular

Üst