Rüya da Allah(cc) adını görmek

• Konbuyu başlatan ojıbo
  • Başlangıç tarihi
O

ojýbo

Guest
Selamün Aleyküm
Bir rüya gördüm hayırlara vesile olsun, yorumlatmayı çok istiyorum umarım yardımcı olabilirsiniz.

Rüyamda evimizin duvarına bir çok karınca çıkıyor nerden geliyorlar diye şaşırıyorum o esnada birden hepsi asker gibi dizliyorlar teker teker harf oluşturmaya başlıyorlar ardından tükçe ALLAH altında arapça olarak Allah kelamı yazıyorlar.

Biraz zaman geçtikten sonra bu defa yerde açık bej renginde bir sıvı yerde fokurdamaya başlıyor yine türkçe olarak ALLAH yazıyor ve altında ''İnsan Allah'a.............. diye bir cümle yazıyor devamını hatırlamıyorum.

Umarım yorumlayacak bir arkadaş vardır.
Şimdiden teşekkür ederim.

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: Rüya da ALLAH(cc) adını görmek

ojıbo' Alıntı:

Rüyamda evimizin duvarına bir çok karınca çıkıyor nerden geliyorlar diye şaşırıyorum o esnada birden hepsi asker gibi dizliyorlar teker teker harf oluşturmaya başlıyorlar ardından tükçe ALLAH altında arapça olarak ALLAH kelamı yazıyorlar.

Biraz zaman geçtikten sonra bu defa yerde açık bej renginde bir sıvı yerde fokurdamaya başlıyor yine türkçe olarak ALLAH yazıyor ve altında ''İnsan ALLAH'a.............. diye bir cümle yazıyor devamını hatırlamıyorum.
"Evde görülen çok karınca aile ve eş dost çevresinin genişlemesine delalet eder. Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir."

kıymetli kardeşim,
gördüğünüz rüya genel hatları itibariyle böyle yorumlanır. fakat, karıncanın dizilişiyle ALLAH (cc) lafz-ı celalini meydana getirmesi gerçekten ilginç ve enteresan.

bu durumda manevi hayatınızla alakalı bazı işaretlerin bu rüya ile ikaz edilmiş olabileceğini düşünmek de mümkün.
Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir."
işte karınca görmek ile ilgili bu yorumun size bir işaret olduğunu söyleyebiliriz.
''İnsan ALLAH'a.............
diye meydana getirilen yazıdaki boşluğu "hırslarıyla ulaşamaz, ancak tevekkülle...." diyerek tamamlayabiliriz. ve nihayetinde şu sonucu elde edebilmemiz mümkün: "Dünya hırslarını terkederek Rabbine tevekkül ile yaklaş, bolluk ve bereket ancak bu yolla ulaşılabilecek bir ni'met olur" diyebiliriz. Rabbim rüyanızı hayırlara te'vil eylesin.