Oktay Yücel

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi
S

senarist081

Guest
Oktay arkadaşımız benim gibi senaryo yazımı ile ilgilenen sanatsever bir arkadaşımızdır.Kendisi Sinema-Tiyatro-Senaryo bölümünün tek yetkilisi olarak göreve başlıyacaktır.Öncelikle üyeliği ve görevi hayırlı olsun..

[TB] Benzer konular

O

oktay_yücel

Guest
Ynt: Oktay Yücel

Buradan öncelikle Saygıdeğer Tarık Bey'e çok teşkkür ederim.Sayesinde bu site ile ve sizlerle tanışma fırsatım oldu.

Bu günden itibaren aranızda olmaktan büyük bir svinç duyduğumu ve sizlerle birçok şeyi paylaşacağımızı düşünerek ve sizlerinde aynı düşünce ve duygularda olduğunuzu bilerek aranıza katılıyorum

teşekkür ederim

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

oktay_yücel' Alıntı:
Buradan öncelikle Saygıdeğer Tarık Bey'e çok teşkkür ederim.Sayesinde bu site ile ve sizlerle tanışma fırsatım oldu.
Bu günden itibaren aranızda olmaktan büyük bir svinç duyduğumu ve sizlerle birçok şeyi paylaşacağımızı düşünerek ve sizlerinde aynı düşünce ve duygularda olduğunuzu bilerek aranıza katılıyorum
teşekkür ederim
Hoşgeldin oktay kardeşim, sefalar getirdin.
sizi senaristler forumundan hatırlıyorum. aşırı yoğunluk münasebetiyle giriş yazısı haricinde aktif olamadım, yazamadım maalesef. içimde hep ukte kalmıştır.
sizi burada görmekten memnun ve müftehirim. sitemizin elit bir kişiliğe kavuşmuş olması da ayrıca bahtiyarlık vesilesidir bizim için. gelişinizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

R

Resulehasret

Guest

Hoşgeldiniz, hayırlı uğurlu olsun inşaallah.

O

oktay_yücel

Guest

Hoşbulduk çok değerli fikir gülüstanları....hepinizi artık birşeyler üretmeye davet ediyorum.

artık kes,kopyala,yapıştıra biraz ara verelim ne dersiniz...

başkalarını hep dinleriz birazda sizi dinleyelim
bakalım sizler neler söylüyorsunuz,sizlerin konulardaki fikirleri ne..ya da bir konuda fikir beyan edebiliyormusunuz...

B

Bevadih

Guest

Hoş geldiniz..

Hayırlı olsun..

Hareketli olacağa benziyor:)

fussilet

Üye
Yönetici

hoş geldiniz hocam, hayırlı olsun...

sevgili tarık kendine nihayet bir meslektaş buldun :)

Y

yeþeren

Guest

Hoşgeldiniz
Üyeliğiniz hayırlı uğurlu olsun inşallah...Birlikte nice yararlı paylaşımlara diyorum...

S

senarist081

Guest

Fussilet' Alıntı:
hoş geldiniz hocam, hayırlı olsun...

sevgili tarık kendine nihayet bir meslektaş buldun :)
Evet hocam..Transfer ettik ama bonservisini daha alamadık,bu konuda bir yardımınız olabilir mi :D

O

oktay_yücel

Guest

Bonservisin sözlük karşılığına baktığımda;görevini iyi yaptığını belirtmek amacıyla birine verilen belge olarak açıklandığını gördüm.Bu sözleriniz bana ise teveccüh buyurdunuz.....Yok size ise bir mukabele

saygılar....

Þ

þeyda

Guest

Hoş geldiniz oktay -yücel, bu sayfayı henüz gördüm gecikmelide olsa sefalar getirdiniz, senaryo konusunda bilgi paylaşımlarınızı herzaman bekliyorum bunun çok yararı olacağını düşünüyorum.. Selametle..

Ö

özleyis

Guest

Hosgeldiniz efendim sizin gibi degerli insanlarla ayni platformu paylasmaktan mutluluk duydugumu belirtmek isterim...

Insallah ben gibi düsündüklerini,hayallerini ve aslinda birsürü sey yazmak isterken birtürlü bunlari kaleme almaya cesaret edememis kardeslerimizede yardimci olucaginizi ümit ederek tekrar HOSGELDINIZ diyorum....