NG: 2009'un En İyi Fotoğrafları...

NG: 2009'un en iyi fotoğrafları

National Geographic (NG) tarafından düzenlenen Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın Türkiye elemeleri sonuçlandı. NG fotoğrafçısı Michael Yamashita, foto muhabiri Ara Güler gibi profesyoneller jüride yer alıyor.

National Geographic (NG) tarafından düzenlenen Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın Türkiye elemeleri sonuçlandı. NG fotoğrafçısı Michael Yamashita, foto muhabiri Ara Güler, Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, NTV program yapımcısı Oğuz Haksever ve NG Türkiye Yayın Yönetmeni Yardımcısı Kemal Nuraydın’dan oluşan jüri, ulusal yarışmanın dereceye giren fotoğraflarını belirledi. 754 katılımcının "İnsan", "Gezi-Kültür", "Doğa" ve "Eureko Sigorta Özel Ödülü" kategorilerinde 3 bin 973 fotoğrafla başvurduğu yarışmada, 74 fotoğraf şartnameye uymadığı için diskalifiye edildi. Yarışmanın birincileri NG’nin Washington’daki merkezinde yapılacak uluslararası yarışmada Türkiye’yi temsil edecek.Radikal

 

[TB] Benzer konular

B

Bevâdih

Guest
Ynt: NG: 2009'un En İyi Fotoğrafları...

Acaip,enteresan kareler yabancı ülkelerden ,hayata dair olanlar hep bizden..

Teşekkürler Liprade...
 
Ynt: NG: 2009'un En İyi Fotoğrafları...

Bu da hayatı yaşama, yorumlama, hissetme farkından olsa gerek...

Rica ederim Bevadih abla...
 
V

vuslat_ebedi82

Guest
Ynt: NG: 2009'un En İyi Fotoğrafları...

Hakikaten güzel resimlermiş......ben en cok yaslı kadını beğendim.....bütün çilelelere ragmen gülebilmek ne de güzel....ya umutla parlayan o gözler.......o da çok hos.....ellerine sağlık liprade.........selam ve sevgiyle.... ;)
 
Ynt: NG: 2009'un En İyi Fotoğrafları...

Murat Vural'ın karesi hoşuma gitti...

Tırtılın simetrik öğünü de kayda değer...

Sizin de gözlerinize sağlık Vuslat hocam...
 
Üst