NEED HELP !! HELP MUHAMMED LOVERS

• Konbuyu başlatan hopey
  • Başlangıç tarihi
H

hopey

Guest

[TB] Benzer konular

MiM

Admin
Yönetici
Membership
Ynt: NEED HELP !! HELP MUHAMMED LOVERS

kardeşimizin verdiği linke gittiğimde ilk evvela beynimden vurulmuşa döndüm. sevgili efendimizin alçakça, haince çizilmiş karikatür görüntüleri vardı. bu arkadaşımızın bunları bize göstermek istediğini sanarak nerdeyse az kalsın onu banlayacak ve mesajını silecektim. sora yazdıklarını tercüme ettirmeye çalıştım. anladım ki bu kardeşimiz bu konuda bizden yardım istiyor. bu alçaklığı yapanları, bu aşağılık hainleri facebook'tan silmek ve yoketmek için yardım talep ediyor.

bu duruma ne kadar üzüldümse bu kardeşimizin gayretine de bir o kadar sevindim. Rabbim kendinden razı olsun.

ama gelin görün ki, bu konuda ona yardım edebilecek teknik bir becerim, kaabiliyetim hiç yok. umarım bu işten anlayan, bu çirkinliği kendine dert edinen bu mü'min kardeşimize yardım edebilecek kardeşlerimiz çıkacaktır.

I

isoz_

Guest

Hi,
Thank you very much for informing us about the facebook awful content.
I see that the page publisher is an atheist. he or she does not belive any religion. I do not know why this creature chose our Prophet for a target.
if you want to do something Please fallow these step to inform facebook developer.
1. There a link named "Report Page" left side and bottom of the page. click on it.
2. A window will apared. Choose a reason there . I chose "Spam" as a reason.
3. Click "submit" button.

I hope Facebook team will remove as soon as possible this page Insallah.

Bu sayfanın yayıncısı gördüğüm kadarıyla inançsız-ateist hiç bir dine inanmayan varlık. Bu yaratığın neden bizim Peygamberimizi hedef olarak seçtiğini anlamış değilim. Eğer birşeyler yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları takip ediniz.

1. Sayfanın sol alt kısmında "Sayfayı şikayet et" linkine tıklayın
2. Bir pencere açılacak. Oradan bir sebep seçin. Ben Spam seçtim
3. Gönder butonuna basın.
Umarım Facebook geliştiricileri bu sayfayı en kısa zamanda siler.
Türkçe kullanıcılar için Not: Facebook'u Türkçe kullanmadığım için terimlerde yanlışlık olabilir.
Allah'a emanet olun.

MiM

Admin
Yönetici
Membership

çok teşekkür ediyorum isoz hocam, verdiğiniz bilgiler için. ama galiba bu facebook denen siteye üye olmadan bir girişimde bulunulamıyor.
inat ettim ben de, üye olmayacağım. sevmedim çünkü!

I

isoz_

Guest

Rica ederim hocam,
Evet facebook a öncelikle malesef üye olmak gerekiyor.
Allah'a emanet olun.