Muzik

fussilet

Üye
Yönetici
değerli kardeşlerim, forumda bugün, türk sanat-halk-vs gibi kategoriler açılmış, ben bunların bizim forumda olmasından rahatszılık duyuyorum... yani forum böyle giderse tamamen rayından çıkacak...

lütfen kategori ve bölüm açarken bize de sorun... ben o bölümlerin kaldırılması ve içindeki mesajların arşive atılmasını rica ediyorum...

10'larca kategori boşken böyle sürekli yeni kategori açmak doğru değil, her kategoride en az 1000 mesaj olmalı, 1000 mesaj dolmadan yeni kategori açılmamalı kardeşlerim...

saygılarımla...

[TB] Benzer konular

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi
Ynt: Muzik

Fussilet' Alıntı:
forumda bugün, türk sanat-halk-vs gibi kategoriler açılmış, ben bunların bizim forumda olmasından rahatszılık duyuyorum... yani forum böyle giderse tamamen rayından çıkacak...

lütfen kategori ve bölüm açarken bize de sorun...
aynen katılıyorum. müzik dinleme ihtiyacı olan birinin son tıklayacağı yerdir fussilet, diye düşünüyorum. o kadar gereksiz ve ilgisiz kategori ve bölüm açıldı ki, artık ne nerede diye ipin ucunu kaçıralı çok oldu. evet global bir site olmak istiyoruz, tamam... ama, globalleşelim derken asli misyonumuzu unutur hale geldik. birilerini memnun etmek, ilgili-ilgisiz materyaller doldurarak olması gerekenlerin içinde kaybolduğu bir çöplük haline geldiğimizi üzülerek belirtmek durumundayım.

fussilet

Üye
Yönetici

benim globalden kastım, yabancı içerik ve farklı dillerdir...

hocam, ben globalden bunu anlamıyorum :)

R

Resulehasret

Guest

Tamamdır hocam, sanat müziği bölümünü değil de, müzik okulu bölümünü ben açmıştım. Ama haklısınız hocam. Sitemizin misyonu açısından gereksiz bir bölüm. Ben arşive taşıyorum hemen.

fussilet

Üye
Yönetici

hasan, o videolar kısmı var, orda ne kadar konu varsa hepsini sadece bir videya taşıyıp diğer kategorileri silermisin... sana zahmet olacak ama

R

Resulehasret

Guest

Tamam hocam, hepsini Dini Klipler & Videolar... konusu altında birleştiriyorum o zaman.

R

Resulehasret

Guest

Tamam hocam, birde sitenin şiir yazan üyelerinin adına açılmış bölümleri, Kendinize Ait şiirler bölümünde toplayalım, bir yerde olsun, artık kimse şiir yazmıyor zaten, bende dahil olmak üzere.

Þ

þeyda

Guest

niye yazmyalım canım aa yazarız elbette :) Ama katagoride hepsini bir arada toplaman derli toplu olur gerekli görüyosanız tabiki :) Kolay gelsin sizlere..

B

Bevadih

Guest

Ayrı ayrı kategori belki iyi değil ama MÜZİK kategorisi olsun..

İlahi ezgilerden hariç diğer paylaşımların yapılabildiği...

Bir başlık altında olsun..paylaşımlarda yapılabilir..Mahsuru var mı ki?

R

Resulehasret

Guest

şeyda' Alıntı:
niye yazmyalım canım aa yazarız elbette :) Ama katagoride hepsini bir arada toplaman derli toplu olur gerekli görüyosanız tabiki :) Kolay gelsin sizlere..
Tamam oraya dokunmuyorum o zaman abla.

R

Resulehasret

Guest

DahLia' Alıntı:
Ayrı ayrı kategori belki iyi değil ama MÜZİK kategorisi olsun..

İlahi ezgilerden hariç diğer paylaşımların yapılabildiği...

Bir başlık altında olsun..paylaşımlarda yapılabilir..Mahsuru var mı ki?
Evet bencede ablacan, ama genel videolar bölümü duruyor, muhabbetgahın altına taşınmış.