MSN TV

• Konbuyu başlatan uzaklardaki
  • Başlangıç tarihi
U

uzaklardaki

Guest
Milyonlarca kullanıcısı olan Messenger için TV seçeneği de geldi. Birkaç adımda sizde TV seçeneği ekleyerek MSN üzerinden video izlemeye başlayın.

Dünyanın en çok tercih edilen anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger’a, TV seçeneği de geldi. Messenger TV olarak adlandırılan yeni uygulamayı kullanmak çok basit. Uygulamanın kendisi de bir o kadar eğlenceli. Listenize herhangi birisini eklermiş gibi eklediğiniz bir adres, size istediğiniz videoyu izletme seçeneği sunuyor.

Dünyada MSN’i en çok kullanan ülkelerden biri olmamıza rağmen, bu uygulamanın sunulduğu 12 dil arasında maalesef Türkçe bulunmuyor. Microsoft Türkiye’yi yaz aylarında daha çok çalışan bir şirket olarak görmeyi arzuladığımızı belirtelim.

Video'yu izliyerek sdizde MSNTV'yi izliyebilirsiniz: http://fotoders.shiftdelete.net/v/messenger+tv/msntv01.gif.html

[TB] Benzer konular

S

Sukut

Guest
Ynt: MSN TV

eee
denedim oldu ama normalde her yerde tv var bunda trt1 bile yok :)

U

uzaklardaki

Guest
Ynt: MSN TV

Nasıl olmadı? Yerli kanallar büyük ihtimalle yok ama bir çok video ve kanal mevcut. Hatta o video'da dediklerini yapmadan direk [email protected] olan adresi direk msn'ime ekledim oldu. Ona rastgele bişey yazdıkdan sonra gelen kamera isteğini kabul ettim oldu.