Moskova Patlamalarında Şehid Olan İştihad Eylemci Mücahidemiz

• Konbuyu başlatan Þehadete Vurgunum
  • Başlangıç tarihi
Ã

Þehadete Vurgunum

Guest

Moskova Patlamalarında Şehid Olan İştihad Eylemci Mücahidemiz Hakkında Rus Vatandaşları Nasıl Açıklamalar Yapıyor ????

Bir Rusun Twitirından

"...O'nun Dağıstanlı olduğunu biliyorum. Onun hayat öyküsünü okudum, o kırmızı diplomalı iki üniversite bitirmiş bir öğretmen ve güzel bir kadındı. Ve ona sahip olduğu bilgileri yüzünden aldığı diplomaları için teşekkür edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

100 yıldan uzun bir sure önce, Rus öğretmenleri Çar'ın memurlarına darbe indirmişti, sadece aptallar Rus İmparatorluğunu idealleştirebilir. Şu anda Rusya'nın kalbinde hiç Rus yok. Burada sadece sığır insanlar kaldı. Sadece Rusya'nın varoşlarında melez ya da kuvvetli bir şekilde Ruslaşmış halk onur ve eğitimini koruyabilir. Ve bu halk (insanlar) yetkililerle konuşmanın hiç bir fayda getirmeyeceğini anlıyorlar, yetkililer basit bir şekilde ortadan kaldırılmalıdır.

Ölen hamsterler için özel olarak kimse acıma duymuyor. Ve alaycı sözle hiç kimse ölen Moskovalılar hakkında üzgün değildir. Bu durumun bir insan bakışı açısından adaletsizce olmasına rağmen, ancak bu hamster Moskovalılar bu kaderi kendileri seçti. Bütün ülke pahasına onlar parazittirler. Ancak Meryem Şaripov gibi güçlü insanlar hakkında üzülmekten asla vazgeçmeyeceğim.

[TB] Benzer konular