Moderatorluk basvurusu

• Konbuyu başlatan samimi
  • Başlangıç tarihi
1

112ciyiz.biz

Guest
Ynt: Moderatorluk basvurusu

;) www.tuningclub.org ;)
dostum işrte referans...

S

sscw

Guest

"www.turkglob.com" sitesinde "sultansüleyman" nicki ile yöneticilik yapıyorum. Ayrıca "www.ktussdk.com" sitesininde sahibi ve adminiyim.Tarihle ilgili her bölümde moderatörlük yapabilirim. Bu vesile ile bilgilerime sizlerden birşeyler katabilirim.

İlginize sunarım. Teşekkürler ..

S

samimi

Guest

hoş geldiniz kardeşim...
hayırlısı...

M

MannaQ_UseR

Guest

deneme bir iki üç yazımı okuyabiliyonuzmu?

bende büyüyünce mod olabilirmiyimmm ?

T

tarikap

Guest

Konu Moderatör Başvurusu
İsmim:Tarık Apaydın
Meslek:Çalişmiyorum
Sitede Olabilceğim Saatler:Sabah 12 Akşam 9 A Kadar Olabilirim
Moderatör Olduğum Siteler:cadde.eu islamseli islamiyet adlı sitelerde yönetici olmuştum
Oturduğum Yer:İstanbul
İstediğiniz Bölüm:Her Yer Olabilir
Bende Bu Sevgi Dolu Siteye Katkıda Bulunmak İsterim Bende Yönetici Olmayı İsterim Saygilarimla

MiM

Admin
Yönetici
Membership

sscw' Alıntı:
"www.turkglob.com" sitesinde "sultansüleyman" nicki ile yöneticilik yapıyorum. Ayrıca "www.ktussdk.com" sitesininde sahibi ve adminiyim.Tarihle ilgili her bölümde moderatörlük yapabilirim. Bu vesile ile bilgilerime sizlerden birşeyler katabilirim.

İlginize sunarım. Teşekkürler ..
sevgili sscw, ilginize teşekkür ederim. tabii ki, onur duyarız. ama öncelikle biraz bilgilerinizden, bilvesile paylaşımlarınızdan faydalanabilir miyiz?

T

tarikap

Guest

Kod:
Konu Moderatör Başvurusu
İsmim:Tarık Apaydın
Meslek:Çalişmiyorum
Sitede Olabilceğim Saatler:Sabah 12 Akşam 9 A Kadar Olabilirim
Moderatör Olduğum Siteler:cadde.eu islamseli islamiyet adlı sitelerde yönetici olmuştum
Oturduğum Yer:İstanbul
İstediğiniz Bölüm:Engilish Veya İslamFrensh veya 'Bilgisayar & Teknoloji Dünyası & Multimedia Hepsi Olabilir
Mesaj Adeti:120

Bende Bu Sevgi Dolu Siteye Katkıda Bulunmak İsterim Bende Yönetici Olmayı İsterim Saygilarimla

S

showlock

Guest

iyi günler...ben moderatorlükten ziyade bir ricam olacak...

sitem de http://www.simplemachines.org/ daki paylaşım dan aldığım AS Temayı kulanmaktayım. fakat şimdi AS Tema version 2 ye ihtiyacım var...

lütfen bir şekilde AS Tema 2 yi bulmam lazım...lütfen yadım...

Mıdluk konusun da sitem bu: showlock bunun dışın da yaiadığım semt için bir forum veya blog açma aşamasın dayım onun için ve kendi sitem için bilhassa bu zaman aralığın da vakit ayırmak zorundayım...zira bu gibi dinimize hizmet eden bir sitede olmaktan ve yardımcı olmaktan onur duyarım...

MiM

Admin
Yönetici
Membership

showlock' Alıntı:
ibu gibi dinimize hizmet eden bir sitede olmaktan ve yardımcı olmaktan onur duyarım...
MiM' Alıntı:
sevgili sscw, ilginize teşekkür ederim. tabii ki, onur duyarız. ama öncelikle biraz bilgilerinizden, bilvesile paylaşımlarınızdan faydalanabilir miyiz?