mim hocama özel

• Konbuyu başlatan DAMRAM
  • Başlangıç tarihi
D

DAMRAM

Guest
mim hocama özel kendi ellerimle yazdigim resimler insallah begenirsiniz hocam

[TB] Benzer konular

M

melekkiz

Guest
Ynt: mim hocama özel

ABLACIĞIM HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZELLER EMEĞİNİZE SAĞLIK. KISKANDIK :):):)

D

DAMRAM

Guest

kizkanma canım size özelde hazirlaniyor sır dır kımseye deme sakın tamam

G

garip_kul

Guest

ellerine sağlık damram kıskanmadım tahmin ediyorumm herkes sırada

ALLAH kolaylık versin güzel kardeşim

D

DAMRAM

Guest

evet ablam cok güzel tahmın sen benı bılıyorsun sır ama kımseye deme

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

eyvallah...
can kardeşim benim. bu site sana çok şey borçlu. çünkü öyle her sitede üyelerini veya aile bireylerini diyelim... onurlandıran, taltif eden, edebilen... kimseler pek bulunmaz. herkes kendi işine, yazısına bakar... en fazlasından kuru bir teşekkür yazar, olur biter... ama, sen... bu siteye can katarsın, bir sevgi halesi, bir sevinç yumağı oluşturursun. fussilet hocamız temalarıyla, sen de o temaların içini bilginle, becerilerinle, türlü türlü estetize edilmiş emek ve gayretinlerinle doldurarak adeta 'ütopik bir firdevs'e dönüştürürsünüz. sizlerle beraber olmak, bu nezih ailenin bir bireyi olmak beni mutlu kılıyor, onurlandırıyor. binler kez teşekkür, eline, yüreğine sağlık aziz ve sevgili kardeşim.

Z

zülüf

Guest

güzel olmuş olmasınada neden herkese var bana yok....burda yoktum şehir dışındaydım bakıyomda ablam beni unutmuş.....alacağın olsun abla...

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

sen burda olmayınca, kaybolur diye beklemiş sevgili zülüf, merak etme, eminim DAMRAM kardeşim hazırlamıştır bilem... yav seni nasıl unutabilir ki...

R

rumeysa

Guest

mim hocam a yakışır ben çok beğendim ellerinize sağlık çook güzel olmuş

Z

zülüf

Guest

MiM' Alıntı:
sen burda olmayınca, kaybolur diye beklemiş sevgili zülüf, merak etme, eminim DAMRAM kardeşim hazırlamıştır bilem... yav seni nasıl unutabilir ki...

evet hocam unutmamış....hem ben unutulcak insanmıyım yaf:)

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

zülüf' Alıntı:
değilsin tabii ki de... zaten öyle bi korkuttun ki... garibim işini gücünü bırakıp hem de en güzel tarafından yapıverdi... polat alemdar gibi bakışların var avatarda. sıkıysa yapmasın :))))

Z

zülüf

Guest

MiM' Alıntı:
zülüf' Alıntı:
değilsin tabii ki de... zaten öyle bi korkuttun ki... garibim işini gücünü bırakıp hem de en güzel tarafından yapıverdi... polat alemdar gibi bakışların var avatarda. sıkıysa yapmasın :))))
hocam sen çok yaşa emi nasıl güldüm anlatamam...polat alemdar gibi bakışlar...haksızda sayılmazsınız...hemşeriyiz ya olabilir:)

D

DAMRAM

Guest

MİM HOCAM BU RESMİ ÖZELLIKLE YAPTIM SİZ ANLARSINIZ ONU SANALDA OLSA ARTIK SENIN BU KIZ

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

anlamaz mıyım hiç!
evet DAMRAM çok teşekkür ederim. kızımı albümümün en mutena yerine koydum. yanlız bari "MiM hocanın kızı" diye yazsaydın daha iyi olurdu demi?
ama sen onu eminim yazarsın yine...
eline, emeğine sağlık... çok teşekkür ederim can kardeşim. Allah razı olsun. hayali bile olsa bir kızımın olması beni nasıl sevindiriyor bi bilsen....