Messenger Plus Live 4.83.372

  • Konbuyu başlatan TakeOne
  • Başlangıç tarihi
T

TakeOne

Guest
Messenger Plus! Live windows live messenger(8.0, 8.5, 9.0) için geliştirilmiş, gelişmiş özellikler içeren harika bir ücretsiz eklentidir. Kurulduktan sonra özelleştirebilirsiniz, kurduğunuz bu msn plus eklentisi ana pencerede resminizin hemen sağında düğme olarak yer alır.Msn messenger plus 'dan da hatırlayabileceğimiz bu eklenti ile neler yapabilirsiniz.


:: MultiMSN (Çoklu Messenger) özelliğini aktifleştirerek birden fazla hesabı aynı anda kullanabilirsiniz.
:: Otomatik onaylama özelliği ile ekleme veya dosya transferlerini otomatikleştirebilirsiniz.
:: Listenizdeki kişilere özel uyarı oluşturarak onların her durum değişikliğinin bildirilmesini sağlayabilirsiniz
:: Sohbet pencerelerinizine yetişemediğinizden şikayet ediyorsanız artık pencerelerden kurtulabilir, her konuşma penceresi için tek bir pencerede tab şeklinde kolay gezinti sağlayabilirsiniz
:: Otomatik mesaj özelliğini kullanarak bazı kısayollara metinler tanımlayabilir, karşı tarafın yazacağı metinlere otomatik cevaplar hazırlayabilirsiniz.
:: MSN'yi kilitleyip gizleyebilir ve patronunuzun farketmemesini sağlayabilirsiniz
:: Messenger Plus! Live ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Listenizdeki kişilerin masaüstünde gösterilmesi, yazışmaların kaydedilmesi, olay görüntüleyicisi, adres listesi temizleyicisi, irc komutları kullanabilme, kişisel statü, log araması, otomatik cevaplayabilme, "I'm" tagları ve daha da fazlası.

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://mirror3.msgpluslive.net/MsgPlusLive-483.exe
 

[TB] Benzer konular

Üst