Masa Üstümüz..

H

HAdeKa

Guest
Ynt: Masa Üstümüz..

abim o parmak görülmeyecek bi parmak mı girdim ve direkt o parmağı gördüm aynen katılıyorum size.. bir deeee ben de istiyorum çaaaaaaaaaay ama sizinle içmek istiyorum

B

birgarip_kul

Guest

Özür dilerim herkesten sanırım bir sorun oldu.Düzenle seçeneğini de bulamadım.Bu sisteme bir türlü alışamadım.Yetkili arkadaşlardan ricam konuyu düzeltirlermi?Selam ve dua ile..

|Ⓢєччαh|

MiM
Yönetici
Admin
Tema üyesi

abisi, mesajlarınızı düzenleyebilecek şekilde yetkilendirildiniz. kusura bakmayın, aslında her üye kendi mesajını düzenleyebilmesi en tabii hakkıdır, lakin bazı arkadaşlarımız böyle bir hakkı çok istismar ettiler. vatandaşımız, bi şeye kafasını takıyor, vay efendim ben mesajlarımız silecem... geliyor ve bi bakıyorsunuz ki, yüzlerce mesajının içini boşaltmış. tamamen silme yetkisi olmadığı için, içini boşaltıyor bomboş hale getiriyorlar. onlara bu fırsatı vermemek için normal üye olanların bu yetkilerini kaldırdım. ama sizin gibi kardeşlerimizin durumlarını forum dostu yahut forum müdavimi yazarak bu sıkıntıdan bu şekilde kurtulmaya çalışıyoruz. umarım bizi mazur görürsünüz.